امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات کنکور 93 لو رفت
(۱۳۹۲-۹-۲۲، ۰۹:۲۹ عصر)hesam.n نوشته است: این دسته از اسناد در رابطه با موضوعات خاصی تهیه می شوند:
1- راهنمای طراحی
2- کد طرتحی
3- چارچوب طراحی
4- دستور کار
4-دستور کار

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    نه متاسفانه
    آخرین ارسال های من :

اشتراوس : یک شهرساز هیچگاه مانند مهندس کار خود را معطل رسیدن ابزار و مواد اولیه نمی کند بلکه مانند رفو کار ناگزیر است از مصالح پیش پا افتاده و جلوی دستش استفاده کند...
    پاسخ
    من رفتم ی جا صبحها اینترنت ندارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    دیگه نمیتونم بیام نت اصلا دور شدم چیزی دیگه هم نمونده ....به کنکور بم کمک کنید...تشکر...

پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۲۲، ۰۹:۵۰ عصر)zeytoon نوشته است:
    (۱۳۹۲-۹-۲۲، ۰۹:۲۹ عصر)hesam.n نوشته است: این دسته از اسناد در رابطه با موضوعات خاصی تهیه می شوند:
    1- راهنمای طراحی
    2- کد طرتحی
    3- چارچوب طراحی
    4- دستور کار
    4-دستور کار
    گزینه 1 درسته راهنمای طراحی

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۲-۸-۳۰، ۰۸:۱۵ صبح)tahura1580 نوشته است: سازمان نظارت برگسترش شهرتهران درکدام برنامه تاسیس شد؟
    برنامه عمرانی پنجم برنامه عمرانی چهارم برنامه عمرانی سوم برنامه اول توسعه
    [i]برنامه عمرانی پنجم[/b]

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      پس من که توی نکات تاریخ بچه های ایران شهرساز خوندم ، نوشته بود دوره رنسانس:cool:! شک هم کردما البته ولی خب گفتم حتما اونا درست نوشتن! مهندسBrightness پیگیری صحت نکات باشین ممنون میشم! با تشکر از سوالای خوبتون و زحماتی که همگیتون میکشین. موفق باشین :P:idea:
      آخرین ارسال های من :

پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۲۴، ۱۱:۴۳ صبح)omidi30 نوشته است: پس من که توی نکات تاریخ بچه های ایران شهرساز خوندم ، نوشته بود دوره رنسانس:cool:! شک هم کردما البته ولی خب گفتم حتما اونا درست نوشتن! مهندسBrightness پیگیری صحت نکات باشین ممنون میشم! با تشکر از سوالای خوبتون و زحماتی که همگیتون میکشین. موفق باشین :P:idea:

چی کودوم سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟چی رنسانسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟برنامه پنجم؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی رو میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۲۴، ۰۷:۱۸ عصر)نداانصاری نوشته است:
      (۱۳۹۲-۹-۲۴، ۱۱:۴۳ صبح)omidi30 نوشته است: پس من که توی نکات تاریخ بچه های ایران شهرساز خوندم ، نوشته بود دوره رنسانس:cool:! شک هم کردما البته ولی خب گفتم حتما اونا درست نوشتن! مهندسBrightness پیگیری صحت نکات باشین ممنون میشم! با تشکر از سوالای خوبتون و زحماتی که همگیتون میکشین. موفق باشین :P:idea:

چی کودوم سوال ؟؟؟؟؟؟؟؟چی رنسانسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟برنامه پنجم؟؟؟؟؟؟؟؟؟چی رو میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      این ارسال منظور دوستمون هست حتماً
      (۱۳۹۲-۹-۱۱، ۱۲:۰۰ صبح)hesam.n نوشته است:
      (۱۳۹۲-۹-۱۰، ۱۰:۵۵ عصر)saeedm نوشته است: شهرسازی و معماری ایران در عصر صفوی (مکتب اصفهان) بر کدام سبک شهرسازی اروپا تاثیر گذار بود؟
      الف ) دوران باروک ب) عصر رنسانس ج) سبک نوشهرگرایی د) شهرسازی مدرن
      دوران باروک : شارتاشهر صفحه 95
      آخرین ارسال های من :

بی شک جهان را به عشق کسی آفریده اند ،

چون من که آفریده ام از عشق

جهانی برای تو !
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93.... forough.r_mybb_import61197 108 8,797 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: mina91_mybb_import61338
        تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,528 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,106 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان