امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات کنکور 93 لو رفت
(۱۳۹۲-۸-۱۲، ۱۰:۳۵ عصر)adibnia نوشته است: چرا ابنزر هاوارد تونست نظریه خودشو نمود عینی ببخشه و شهر مد نظرشو بسازه اونم 2تا ولی سوریا نتونست شهرشو کامل بسازه و در همون اولین شهرش شکست خورد؟؟:)
فکر می کنم به دلیل صرفه های ناشی از تجمع باشه، شهر ماتا به دلیل خطی بودن فاقد توجیه اقتصادی بود و با رشد شهر فاصله از مراکز خدمات زیاد میشد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
مهندس adibnia هر جا صلاح دیدید،چهارگزینه رو بذارید تا بچه ها جواب بدن .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
توو کتاب برنامه ریزی شهرهای جدید توضیح داده. مهمترین دلیلش بحث مالکیت زمین بوده !!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۸-۱۳، ۱۱:۳۳ صبح)g.h نوشته است: فک کنم چون سوریا دولت و کمک های دولتی و و توجه به نقش دولت و مورد توجه قرار نداد
بالعکس! سوریا بسیار تندروتر از هاوئرد کمک های دولتی رو خواستار بود!!:exclamation:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    1.پیشرفت اقتصادی انگلستان پس از جنگ جهانی دوم بیشتر از اسپانیای آن زمان بود.
    2.نظریه باغشهر بدون کمکهای دولتی نمود عینی پیدا کرد.
    3.جوّ اجتماعی انگلستان پس از جنگ جهانی دوم بیش از اسپانیا پذیرای نظرهای نوین در شهرسازی بود.
    4.گزینه های 1 و 3
                                                                                           ( منبع: کتاب سیر اندیشه ها 1 دکتر پاکزاد صفحه 204....اوستروفسکی,1371:36)

پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۱۳، ۰۷:۱۲ عصر)adibnia نوشته است: 1.پیشرفت اقتصادی انگلستان پس از جنگ جهانی دوم بیشتر از اسپانیای آن زمان بود.
    3.جوّ اجتماعی انگلستان پس از جنگ جهانی دوم بیش از اسپانیا پذیرای نظرهای نوین در شهرسازی بود.
    4.گزینه های 1 و 3
    گزینه 4

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۸-۱۳، ۰۷:۱۴ عصر)haleh abedin نوشته است:
      (۱۳۹۲-۸-۱۳، ۰۷:۱۲ عصر)adibnia نوشته است: 1.پیشرفت اقتصادی انگلستان پس از جنگ جهانی دوم بیشتر از اسپانیای آن زمان بود.
      4.گزینه های 1 و 3
      گزینه 4
      آفرین :)

پاسخ
      ممنون مهندس ادیب نیا،مهندس هاله حالا نوبت شماست که سوال بعدی و بپرسید

پاسخ
      مرکز هنری و بصری وکسنر ساختمان شاخص کدام سبک بوده و معمار آن چه کسی  است؟

پاسخ
      سبک دیکانستراکشن -- معمارش هم پیتر آیزنمن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93.... forough.r_mybb_import61197 108 8,797 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: mina91_mybb_import61338
        تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,528 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,106 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان