امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات کنکور 93 لو رفت
درسته گزینه 4 . منبع سیر 3
سوال بعدی با شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
طرح سردا به عنوان یکی از اولین طرح های شهری در کجا به اجرا در آمد؟
الف ) میلان                  ب) پاریس                    ج) واشنگتن              د) بارسلون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
'گزينه 2

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۸:۵۶ صبح)saeedm نوشته است: طرح سردا به عنوان یکی از اولین طرح های شهری در کجا به اجرا در آمد؟
    الف ) میلان                  ب) پاریس                    ج) واشنگتن              د) بارسلون
    :huh:

پاسخ
    من یه سوال دارم.... که جواب رو نمی دونم:dodgy:
    پایتخت هخامنشیان هنگام ورود اسکندر به ایران کجا بود؟        1-پاسارگاد                2-شوش               3- هگمتانه              4-تخت جمشید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۹:۳۸ عصر)hesam.n نوشته است:
      (۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۸:۵۶ صبح)saeedm نوشته است: طرح سردا به عنوان یکی از اولین طرح های شهری در کجا به اجرا در آمد؟
      :huh:

طرح سردا برای شهر بارسلون در سال 1860 تهیه شد. 
      الگو گرفته از کارهای اوسمان در پاریس (یعنی خیابان کشی و ساخت بلوار و میدان و ...

پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۱۰، ۱۰:۰۲ عصر)mohseni نوشته است: من یه سوال دارم.... که جواب رو نمی دونم:dodgy:
      پایتخت هخامنشیان هنگام ورود اسکندر به ایران کجا بود؟        1-پاسارگاد                2-شوش               3- هگمتانه              4-تخت جمشید
      تا اونجایی که من میدونم 
       شوش پایتخت زمستانی بوده و اهمیت بیشتری نسبت به دو تای دیگه داشته
      هگمتانه تابستانی
      تخت جمشید  تشریفاتی

پاسخ
      شهرسازی و معماری ایران در عصر صفوی (مکتب اصفهان) بر کدام سبک شهرسازی اروپا تاثیر گذار بود؟ 
      الف ) دوران باروک            ب) عصر رنسانس          ج) سبک نوشهرگرایی        د) شهرسازی مدرن

پاسخ
      گزینه ب

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۱۰، ۱۰:۵۵ عصر)saeedm نوشته است: شهرسازی و معماری ایران در عصر صفوی (مکتب اصفهان) بر کدام سبک شهرسازی اروپا تاثیر گذار بود؟ 
      الف ) دوران باروک            ب) عصر رنسانس          ج) سبک نوشهرگرایی        د) شهرسازی مدرن
      دوران باروک : شارتاشهر صفحه 95

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93.... forough.r_mybb_import61197 108 8,831 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: mina91_mybb_import61338
        تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,539 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۴ عصر
      آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
        زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,111 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان