امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوالات کنکور 93 لو رفت
Wink 
سلامی گرم خدمت همه ی دوستان و همراهان سایت،و سلامی ویژه به کنکوریهای عزیز،انشالا که تا اینجای راه رو پرانرژی اومده باشید و با پشتکار و تلاش تا انتها ادامه بدید.
کنکوریهای عزیز،اعضای کارگروههای مرحله اول برنامه ریزی و طراحی،برای شما برنامه ی ویژه ای داریم، میخواهیم از این پس، توی این تاپیک،تا زمان کنکور همراهتون باشیم .(یاد تبلیغات موسسات کنکوری توی تلویزیون افتادم:D) هدفمون از ایجاد این تاپیک،مرور مطالبی هست که دوستان خوندن و آشنایی با مفاهیم و مطالبی هست که قراره بخونن( که از این طریق با چگونگی و  نحوه ی سوال اومدن از مفاهیم وکتاب ها آشنا میشن) .
در این تاپیک،دوستان سوالات رو مطرح میکنند،دقت داشته باشید که در هر پست ارسالی توسط شما،فقط یه سوال باید پرسیده شه، نفر اولی که به سوال، پاسخ صحیح بده،جوابش پذیرفته است و باید سوال بعدی و مطرح کنه.تا سوالی پاسخ داده نشده،سوال بعدی مطرح نخواهد شد.
حتماً میپرسین که برنامه ریزی و طراحی که تنها در تاریخ و مباحث مشترکاً،چطور میشه تاپیک مشترک باشه!چون تاریخ و مباحث مشترکه،سوالی که مطرح میشه،همه ی دوستان میتونن بهش جواب بدن،حالا اگه یکی از بچه های طراحی سوال و درست جواب داد،میتونه سوال مربوط به طراحی(مبانی مثلاً) بپرسه که در اینصورت دوستان طراحی قادر به پاسخگویی هستن تا اونجا که گوی رقابت رو بچه های برنامه ریزی به دست بگیرن،طراحیا میتونن ادامه بدن :D و سوالای مخصوص طراحی بپرسن.

دوستان سعی کنیددر مرحله اول که سوال و میپرسید،گزینه ها رو نذارید. اگر هیچکس نتونست جواب بده،چهار گزینه رو بعنوان کمک به دوستان برای پاسخگویی مطرح کنید.
جایزه ها جا موند;) .مدیریت محترم سایت،برای دوستانی که مشارکت فعال دارن توی تاپیک و کسانیکه تعداد پاسخ های ارسالی صحیح شون زیاد باشه، 6 بسته عضویت ویژه ی رایگان درنظر گرفتن که ما جا داره از ایشون تشکر کنیم.
:D(این به خاطر عنوان تاپیک)
مدعوین:تمامی اعضای سایت،مدیران،اعضای کارگروه ها،اعضای آزمون های آنلاین،،مهمون هم خواستید دعوت کنید،ما خوشحال میشیم :angel:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
فقط زدن سپاس کافی نیست!
شروع کنید....
آخرین ارسال های من :

پاسخ
من شروع میکنم :

هدف اصلی در تهیه طرح های هادی شهرها چیست؟

پاسخ
سوال سخته که جواب نمیدید بچه ها؟ گزینه هاشو بذارم یعنی؟

پاسخ
-طرح هادی برای شهرهای کوچک فاقد طرح جامع
-حل مشکلات آنی
-برای توسعه و جهات رشد،منطقه بندی(توزیع عملکردها)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۸-۱۲، ۰۸:۱۶ عصر)haleh abedin نوشته است: -طرح هادی برای شهرهای کوچک فاقد طرح جامع
    -حل مشکلات آنی
    -برای توسعه و جهات رشد،منطقه بندی(توزیع عملکردها)
    آفرین،درسته.
     منبع سوال جلد 5 کتاب سبز شهرداری بود.

توضیحات تکمیلی:
    طرح هادی طرحی است که در آن جهت گسترش آتی شهر و نحوه استفاده از زمینهای شهری برای عملکردهای مختلف،به منظور حل مشکلات حاد و فوری شهر و ارائه راه حل های کوتاه مدت و مناسب برای شهرهایی که دارای طرح جامع نمی باشند، تهیه می شود.

سوال بعدی و بپرسید.

پاسخ
    چرا ابنزر هاوارد تونست نظریه خودشو نمود عینی ببخشه و شهر مد نظرشو بسازه اونم 2تا ولی سوریا نتونست شهرشو کامل بسازه و در همون اولین شهرش شکست خورد؟؟:)

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      چون سوریا مسئله مالکیت زمین رو حل نکرده بود یا حل نشده بود.:P

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۸-۱۳، ۰۳:۰۰ صبح)hesam.n نوشته است: چون سوریا مسئله مالکیت زمین رو حل نکرده بود یا حل نشده بود.:P
      این هم میشه ولی یه دلیلِ اصلی داره  که هم خانم اعتضادی و هم دکتر پاکزاد در جواب به این سوال دقیقن بهش اشاره کردن!!!:)

زندگی جاریست...

مثل خون در رگ هااا...
      پاسخ
      فک کنم چون سوریا دولت و کمک های دولتی و و توجه به نقش دولت و مورد توجه قرار نداد

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          جلسه سوم کارگروه طراحی شهری 93.... forough.r_mybb_import61197 108 8,761 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۱۱:۵۸ عصر
        آخرین ارسال: mina91_mybb_import61338
          تاریخ برگزاری اولین جلسه کارگروه طراحی شهری 93 forough.r_mybb_import61197 27 4,526 ۱۳۹۲-۶-۵، ۱۰:۱۴ عصر
        آخرین ارسال: forough.r_mybb_import61197
          زمان اعلام نتایج نهایی کنکور کارشناسی ارشد hamidataee 0 2,103 ۱۳۹۲-۶-۳، ۰۲:۱۹ عصر
        آخرین ارسال: hamidataee

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان