امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در دوماه باقیمونده تا کنکور چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از زحماتتون،کتاب هایی که خوندم:
تاریخ ایران و جهان پاکزاد-از شار تا شهر-تارسخ شکل شهر-سیر 1و 2 و3-زیبایی شناسی-هویت شهر-مراکز سرزنده-محیط پاسخده -کتاب های توسلی-قبادیان-برنامهریزی شهر های جدید-با شهر و منطقه-مبانی برنامه ریزی-دهاقانی-طرح و برنامه ها-مبانی پاکزاد-504-منشور آتن-طراحی شهر معاصر بحرینی-شبکه ارتباطی-کندوکاو-آیین شهرسازی پایدار-مکان های عمومی کرمونا
الان  هم میخوام کتاب سبز 5- خلاصه جنگجو-منشور نوشهر گرایی و طراحی شهری پایدار بحرینی و اگه بشه خوانش مفاهیم البته خیلی سر در گمم که تا کی کتاب جدید بخونم و آیا کتاب مهمتره دیگه ای هست نسبت به این کتاب ها.....
راهنمایی کنیید ممنون میشم:heart:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۵، ۱۰:۱۱ عصر)haleh abedin نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از زحماتتون،کتاب هایی که خوندم:
    تاریخ ایران و جهان پاکزاد-از شار تا شهر-تارسخ شکل شهر-سیر 1و 2 و3-زیبایی شناسی-هویت شهر-مراکز سرزنده-محیط پاسخده -کتاب های توسلی-قبادیان-برنامهریزی شهر های جدید-با شهر و منطقه-مبانی برنامه ریزی-دهاقانی-طرح و برنامه ها-مبانی پاکزاد-504-منشور آتن-طراحی شهر معاصر بحرینی-شبکه ارتباطی-کندوکاو-آیین شهرسازی پایدار-مکان های عمومی کرمونا
    الان  هم میخوام کتاب سبز 5- خلاصه جنگجو-منشور نوشهر گرایی و طراحی شهری پایدار بحرینی و اگه بشه خوانش مفاهیم البته خیلی سر در گمم که تا کی کتاب جدید بخونم و آیا کتاب مهمتره دیگه ای هست نسبت به این کتاب ها.....
    راهنمایی کنیید ممنون میشم:heart:
    سلام مهندس خسته نباشی.آفرین آفرین...اول اینکه با در نظر گرفتن اینکه زبانو متوسط بزنی من تضمین میکنم تو 100 نفر اول هستی حتما...:blush:

از الان تا کنکور سسسسسسسفت زبان بخون شدیدا متن ترجمه کن خیلی خیلی... یه مشکل بزرگ داری که هنوز وقت داری واسه جبران مباحث کم خوندی... حتما خلاصه جنگجو یالپانیانرو تو برنامت بذار به خصوص که کتاب مقررات شورای عالی رو نخوندی... 3 جلد مهم کتاب سیز رو حتما بخون... طراحی شهری پایدار و خوانشو بذار کنار... ولی منشور رو بخون حتما.طراحی شهرها هم حتماا بخون امکان نداره سوال نیاد ازش.فرآیند طراحی شهری بحرینم چرا نخوندی؟
    اگه کتابای قبلیو با دوره خوندی این چیزایی که بت گفتمو تا اخر آذر تموم کن و کل

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ممنون از پاسختون
    کتاب زیبایی شناسی در معماری - گروتر ، فقط فصل اول مهمه یا همشو بخونم ؟؟!!
    خلاصه ی طراحی شهرها ، ادموند بیکن رو ندارین؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    مهندس فروغ من طراحی شهر ها و طراحی شهری معاصر و سبز هارو منشور اتن و منشور نو شهر گرایی ا م مونده جبکار کنم؟به نظرتون چیزای قبل و دوره کنم یا اینهام بخونم؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۷، ۰۱:۲۰ صبح)rmz.mina نوشته است: ممنون از پاسختون
      با اجازه از مهندس فروغ باید بهتون بگم خیلییییییییی مهمه زیبا شناسی و خلاصه ادموندبیکن هیجا نیست بخریدش:blush:

پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۷، ۰۱:۳۷ صبح)9305031 نوشته است: مهندس فروغ من طراحی شهر ها و طراحی شهری معاصر و سبز هارو منشور اتن و منشور نو شهر گرایی ا م مونده جبکار کنم؟به نظرتون چیزای قبل و دوره کنم یا اینهام بخونم؟
      سلام..شما 3 هفته تا پایان آذر دارین به نظر من طراحی شهرها و منشور نوشهر گراییو بخونید تو 1 هفته که زیادم هست وقتش !!
      از نیمه دوم آذر تا پایان دیماه هیچ چیز جدیدی نخونید و فقط دوره کنید. برای جبران مباحثتون از الان به بعد فقط خلاصه بخونید خیلی زیاد + زبان فراموش نشه.. ودر نهایت زدن تستای 10 سال اخیر

پاسخ
      همونطور که دوستمون گفتن این کتاب رو کامل باید خوند اما اگه وقتتون کمه خلاصه اون رو از کتاب زرد میتونید بخونید
      طراحی شهرها خلاصه ای من ندیدم ازش تا حالا. موفق باشین

پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۷، ۱۲:۰۸ عصر)forough.r نوشته است:
      همونطور که دوستمون گفتن این کتاب رو کامل باید خوند اما اگه وقتتون کمه خلاصه اون رو از کتاب زرد میتونید بخونید
      طراحی شهرها خلاصه ای من ندیدم ازش تا حالا. موفق باشین

خیلی ممنون این کتاب زرد یک جلد هست؟؟ اسمش چیه؟؟ کدوم انتشارات هست ؟  

پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۷، ۱۲:۰۵ عصر)forough.r نوشته است:
      (۱۳۹۲-۹-۷، ۰۱:۳۷ صبح)9305031 نوشته است: مهندس فروغ من طراحی شهر ها و طراحی شهری معاصر و سبز هارو منشور اتن و منشور نو شهر گرایی ا م مونده جبکار کنم؟به نظرتون چیزای قبل و دوره کنم یا اینهام بخونم؟
      سلام..شما 3 هفته تا پایان آذر دارین به نظر من طراحی شهرها و منشور نوشهر گراییو بخونید تو 1 هفته که زیادم هست وقتش !!
      از نیمه دوم آذر تا پایان دیماه هیچ چیز جدیدی نخونید و فقط دوره کنید. برای جبران مباحثتون از الان به بعد فقط خلاصه بخونید خیلی زیاد + زبان فراموش نشه.. ودر نهایت زدن تستای 10 سال اخیر
      چشم ممنون

پاسخ
      جناب مهندس!من حدود 8-9تا(تاریخ شهر-از شارتاشهر-اصول و مبانی برنامه ریزیمنطقه ای زیاری و اشکوری-سیر اندیشه ها-مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری-مدیریت شهری-ویکی دوتایی دیگه که یادم نیست) از کتابایی اصلی رو خوندم ولی بقیه رو نخوندم البته زبانم هم خوبه و تا حدودی خوب خوندم !تست هم تقریبا هرازچندروز یکبار میزنم.واسه بقیه وقت مونده چه کنم که بهترین جواب رو بگیرم!الان چه کتابایی به نظرتون اصلیتره و خوندنشون واقعا واجب تره!!:huh::huh::huh:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان