امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
در دوماه باقیمونده تا کنکور چه کنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(۱۳۹۲-۹-۷، ۰۵:۴۵ عصر)mahan نوشته است: جناب مهندس!من حدود 8-9تا(تاریخ شهر-از شارتاشهر-اصول و مبانی برنامه ریزیمنطقه ای زیاری و اشکوری-سیر اندیشه ها-مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری-مدیریت شهری-ویکی دوتایی دیگه که یادم نیست) از کتابایی اصلی رو خوندم ولی بقیه رو نخوندم البته زبانم هم خوبه و تا حدودی خوب خوندم !تست هم تقریبا هرازچندروز یکبار میزنم.واسه بقیه وقت مونده چه کنم که بهترین جواب رو بگیرم!الان چه کتابایی به نظرتون اصلیتره و خوندنشون واقعا واجب تره!!:huh::huh::huh:
سلام... من صادقانه همیشه ج میدم خیلی کم خوندین مهندس...:s
ولی هنوز وقت دارین 2 ماهی پس تمام تلاشتون رو تو این مدت بکنید از هر چی تو زندگیتون تو این مدت بزنید که خیلی ارزششو داره
اینکه زبانتون خوبه بسیار نکته مثبتیه و خوشحالم... به نظر من کسایی که کتاب زیاد نخوندن تا حالا بهتره از الان به بعد خلاصه به تعداد زیاد بخونن چون اگه الان کتاب جدیدی بخونید دیگه فرصتی واسه دورش باقی نمونده پس در واقع بی فایدست... این پیشنهاد من به شماست. در خصوص درس امارتونم واقعا اطلاعی ندارم.. ایشالا که موفق باشین:blush:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۹-۶، ۰۸:۳۵ عصر)forough.r نوشته است:
(۱۳۹۲-۹-۵، ۱۰:۱۱ عصر)haleh abedin نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از زحماتتون،کتاب هایی که خوندم:
تاریخ ایران و جهان پاکزاد-از شار تا شهر-تارسخ شکل شهر-سیر 1و 2 و3-زیبایی شناسی-هویت شهر-مراکز سرزنده-محیط پاسخده -کتاب های توسلی-قبادیان-برنامهریزی شهر های جدید-با شهر و منطقه-مبانی برنامه ریزی-دهاقانی-طرح و برنامه ها-مبانی پاکزاد-504-منشور آتن-طراحی شهر معاصر بحرینی-شبکه ارتباطی-کندوکاو-آیین شهرسازی پایدار-مکان های عمومی کرمونا
الان  هم میخوام کتاب سبز 5- خلاصه جنگجو-منشور نوشهر گرایی و طراحی شهری پایدار بحرینی و اگه بشه خوانش مفاهیم البته خیلی سر در گمم که تا کی کتاب جدید بخونم و آیا کتاب مهمتره دیگه ای هست نسبت به این کتاب ها.....
راهنمایی کنیید ممنون میشم:heart:
سلام مهندس خسته نباشی.آفرین آفرین...اول اینکه با در نظر گرفتن اینکه زبانو متوسط بزنی من تضمین میکنم تو 100 نفر اول هستی حتما...:blush:

از الان تا کنکور سسسسسسسفت زبان بخون شدیدا متن ترجمه کن خیلی خیلی... یه مشکل بزرگ داری که هنوز وقت داری واسه جبران مباحث کم خوندی... حتما خلاصه جنگجو یالپانیانرو تو برنامت بذار به خصوص که کتاب مقررات شورای عالی رو نخوندی... 3 جلد مهم کتاب سیز رو حتما بخون... طراحی شهری پایدار و خوانشو بذار کنار... ولی منشور رو بخون حتما.طراحی شهرها هم حتماا بخون امکان نداره سوال نیاد ازش.فرآیند طراحی شهری بحرینم چرا نخوندی؟
اگه کتابای قبلیو با دوره خوندی این چیزایی که بت گفتمو تا اخر آذر تموم کن و کل
ممنونم مهندس امیدوارم که همینطور باشه:blush:. راستش واسه زبان برنامم اینکه 10سال کنکورو بخونم فقط چون 5 6از متن های فرهادی و که خوندم به نظرم نسبتا راحتن.کافیه بنظرتون؟
کتاب فرایند بحرینی هم بعضی جاهاشو خوندم ولی همشو نخوندم .....:s
پس یعنی تا آخر آذر کتاب جدید بخونم و بعدش مرور؟و اینکه کتاب های سبز 5 و12و1 مهم هستن؟درضمن از مباحث هم خیلی خیلی میترسم......چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۸، ۰۵:۵۲ عصر)haleh abedin نوشته است:
    (۱۳۹۲-۹-۶، ۰۸:۳۵ عصر)forough.r نوشته است:
    (۱۳۹۲-۹-۵، ۱۰:۱۱ عصر)haleh abedin نوشته است: با سلام و خسته نباشید و تشکر فراوان از زحماتتون،کتاب هایی که خوندم:
    تاریخ ایران و جهان پاکزاد-از شار تا شهر-تارسخ شکل شهر-سیر 1و 2 و3-زیبایی شناسی-هویت شهر-مراکز سرزنده-محیط پاسخده -کتاب های توسلی-قبادیان-برنامهریزی شهر های جدید-با شهر و منطقه-مبانی برنامه ریزی-دهاقانی-طرح و برنامه ها-مبانی پاکزاد-504-منشور آتن-طراحی شهر معاصر بحرینی-شبکه ارتباطی-کندوکاو-آیین شهرسازی پایدار-مکان های عمومی کرمونا
    الان  هم میخوام کتاب سبز 5- خلاصه جنگجو-منشور نوشهر گرایی و طراحی شهری پایدار بحرینی و اگه بشه خوانش مفاهیم البته خیلی سر در گمم که تا کی کتاب جدید بخونم و آیا کتاب مهمتره دیگه ای هست نسبت به این کتاب ها.....
    راهنمایی کنیید ممنون میشم:heart:
    سلام مهندس خسته نباشی.آفرین آفرین...اول اینکه با در نظر گرفتن اینکه زبانو متوسط بزنی من تضمین میکنم تو 100 نفر اول هستی حتما...:blush:

از الان تا کنکور سسسسسسسفت زبان بخون شدیدا متن ترجمه کن خیلی خیلی... یه مشکل بزرگ داری که هنوز وقت داری واسه جبران مباحث کم خوندی... حتما خلاصه جنگجو یالپانیانرو تو برنامت بذار به خصوص که کتاب مقررات شورای عالی رو نخوندی... 3 جلد مهم کتاب سیز رو حتما بخون... طراحی شهری پایدار و خوانشو بذار کنار... ولی منشور رو بخون حتما.طراحی شهرها هم حتماا بخون امکان نداره سوال نیاد ازش.فرآیند طراحی شهری بحرینم چرا نخوندی؟
    اگه کتابای قبلیو با دوره خوندی این چیزایی که بت گفتمو تا اخر آذر تموم کن و کل
    ممنونم مهندس امیدوارم که همینطور باشه:blush:. راستش واسه زبان برنامم اینکه 10سال کنکورو بخونم فقط چون 5 6از متن های فرهادی و که خوندم به نظرم نسبتا راحتن.کافیه بنظرتون؟
    کتاب فرایند بحرینی هم بعضی جاهاشو خوندم ولی همشو نخوندم .....:s
    پس یعنی تا آخر آذر کتاب جدید بخونم و بعدش مرور؟و اینکه کتاب های سبز 5 و12و1 مهم هستن؟درضمن از مباحث هم خیلی خیلی میترسم......چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ببین من نمیدونم زبانت در چه سطحیه.. ولی خیلی کم فرهادی خوندی خیلی کم...
    آره ولی فک کنم 6 هم هست مبحثشو ببین چیه بم بگو تا بت بگم...میترسی چون کم خوندی... از حالا به بعد نقطه ضعفاتو برطرف کن... حتما روی مباحث زوم کن... خلاصه زیاد بخون.. کتابای سبزم بخون حتما

پاسخ
    سلام مهندس. خسته نباشید. یه سوالی داشتم،من از این هفته دیگه میخواستم کتاب جدید خوندن بذارم کنار و مرور و شروع کنم ولی چند تا کتاب هس که نمیدونم بخونم یا نه؟ممنون میشم اگه راهنمااییم کنید...:shy:
    شهرسازی معاصر ایران- کامروا
    دو تا مقاله گلکار- تولد تا بلوغ و مولفه های سازنده کیفیت
    کتاب های سبز- جلدهای :طرحها(5)،شهرسازی(1)

پاسخ
    (۱۳۹۲-۹-۱۵، ۰۵:۵۶ عصر)haleh abedin نوشته است: سلام مهندس. خسته نباشید. یه سوالی داشتم،من از این هفته دیگه میخواستم کتاب جدید خوندن بذارم کنار و مرور و شروع کنم ولی چند تا کتاب هس که نمیدونم بخونم یا نه؟ممنون میشم اگه راهنمااییم کنید...:shy:
    شهرسازی معاصر ایران- کامروا
    دو تا مقاله گلکار- تولد تا بلوغ و مولفه های سازنده کیفیت
    کتاب های سبز- جلدهای :طرحها(5)،شهرسازی(1)
    سلام. کتابای سبز رو فقط بخونید

پاسخ
    سلام مهندس من  طراحی شهری معاصرو نخوندم خیلی ضرر می کنم؟ جون دارم سبزارو میخونم دیگه وقت نمیشه.کلا کتابشم ندارم:s

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۹-۱۵، ۱۱:۳۱ عصر)9305031 نوشته است: سلام مهندس من  طراحی شهری معاصرو نخوندم خیلی ضرر می کنم؟ جون دارم سبزارو میخونم دیگه وقت نمیشه.کلا کتابشمکتابای سبز که فقط 3 جلد مهمشو بخون 3 روزه تمومه. معاصرم بخون حتما نهایتا 4 روزه تموم میشه...

پاسخ
      کنکوری ها....

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان