امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همه مشکلات سایت تازه تاسیس اسکیس را بیان کنید تا امروز همه را رفع کنیم
سلام لطفا همه مشکلات سایت تازه تاسیس اسکیس را بیان کنید تا امروز همه را رفع کنیم.
تشکر از شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با عرض تأسف ، مشکلی که برای سایت به وجود اومده و یه چیز دیگه که باید خدمت جناب مهندس عرض کنم اینه که بنده حساب کاربری قبلیم که به عنوان مدیر کارگروه انتخابم کرده بودین فعال نشد و مجبور شدم مجددا ثبت نام کنم که اینبار کاربریم و به صورت کاربر عادی اعلام کرد خواستم خواهش کنم تغییرات رو دوباره اعمال فرمایید تا من مثل سابق بتونم به پست مدیرتم دسترسی پیدا کنم متشکرم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۱۱:۲۳ صبح)قربانی نوشته است: با عرض تأسف ، مشکلی که برای سایت به وجود اومده و یه چیز دیگه که باید خدمت جناب مهندس عرض کنم اینه که بنده حساب کاربری قبلیم که به عنوان مدیر کارگروه انتخابم کرده بودین فعال نشد و مجبور شدم مجددا ثبت نام کنم که اینبار کاربریم و به صورت کاربر عادی اعلام کرد خواستم خواهش کنم تغییرات رو دوباره اعمال فرمایید تا من مثل سابق بتونم به پست مدیرتم دسترسی پیدا کنم متشکرم
سلام درسته انجام شد. لطفا ارسالهای سایت http://www.iranmemar.com/sketch را به این سایت منتقل کنید.

پاسخ
باشه چشم حتما انجام میشه یه مسئله دیگه اینکه میخواستم ببینم سایت ایران معمار هم اکنون هم مشکل داره چون من نمیتونم بهش دسترسی پیدا کنم و اینکه اگه اینطوره کی مشکلش حل میشه؟

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۱۲:۱۱ عصر)قربانی نوشته است: باشه چشم حتما انجام میشه یه مسئله دیگه اینکه میخواستم ببینم سایت ایران معمار هم اکنون هم مشکل داره چون من نمیتونم بهش دسترسی پیدا کنم و اینکه اگه اینطوره کی مشکلش حل میشه؟
سلام فعلا این سایت ساخته و تمام شود ان شالله مشکل سایت ایران معمار حل میشود.

پاسخ
تالاری برای دانلود کتابی جزوه ای چیزی بزارین ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۱۲:۴۵ عصر)Ƒanos نوشته است: تالاری برای دانلود کتابی جزوه ای چیزی بزارین ممنون میشم

از پیشنهادتون متشکریم
حتما پیگیری میشه

پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۰۱:۰۸ عصر)قربانی نوشته است:
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۱۲:۴۵ عصر)Ƒanos نوشته است: تالاری برای دانلود کتابی جزوه ای چیزی بزارین ممنون میشم

از پیشنهادتون متشکریم
حتما پیگیری میشه

تشکر از شما
ساخته شد لطفا فعالیت خود را در سایت بیشتر کنید تا مشکلات به حداقل برسد.
http://www.eskis.ir/memari/forumdisplay.php?fid=25

پاسخ
سلام ظرفیت آپلود تا 200 مگ برای فایلهای pdf,rar,pdf,ppt و 2 مگ برای تصاویر اضافه شد.

پاسخ
مهندس اگه زحمتی نیست یه تالار برای مسابقات داخلی اسکیس وراندو بسازین تاایشالله به موقعش که تعداد اعضا بیشتر شد مسابقات ازاین قبیل درسایت راه اندازی بشه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوزش و توضیح بابت مشکلاتی که برای سایت بوجود می آید alireza 3 1,283 ۱۳۹۲-۳-۲۷، ۱۲:۱۷ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان