امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی کابران برتر هفته
در این تالار کاربران برتر هفته به اعضای سایت معرفی خواهد گردید و از طرف انجمن به کاربر منتخب هفته چنانچه چهار هفته متوالی بیشترین آراء را به خود اختصاص دهد عضویت ویژه رایگان یکساله سایت از سوی انجمن به وی اهدا خواهدشد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ
به برترین کاربر هفته رأی دهید

در اینجا با نظر مدیران سایت سه نفر برای کاربران به عنوان برترین معرفی خواهد شد که با نظر کابران عزیز و مهندس دهقان عزیز یکی از آنها به عنوان برترین شناخته خواهد شد.

برترین کاربران هفته

Ƒanos

mahan

Binaloud
لطفا دوستان نیز نظرات خود را اعمال کنند.
با تشکر از همه شما عزیزان زحمت کش

پاسخ
از اونجایی که سایت یه کم رونق نداره شاید بهتر واسه تک تک اعضا پیام بفرستین موثرتره!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بله حق با شماست یه کم این روزا رونق خوبی نداره اونم بخاطر اینه که بنده نیز که مدیرم از همین الان از همه شما عذر میخوام یه کم گرفتارم یعنی  دوره های نظام مهندسی میرم زیاد مخصوصا تو این دو سه روز  نمی تونم برسم انشا...که امتحان دوره ها تموم شد از روز یکشنبه 4/8 به بعد اوضاع بهتر میشه شماها لطفا سایت رو تنها نذارین .
متشکرم

پاسخ
مهندس اسما باید تو نظرسنجی باشه که نیست الان
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۸، ۱۲:۰۵ عصر)Ƒanos نوشته است: مهندس اسما باید تو نظرسنجی باشه که نیست الان
با سلام مهندس عزیز و ممنون از راهنمایی خوبتان که مرا متوجه اشتباهم کردین چون من با توجه به اینکه تو تاپیک اسماتونو آورده بودم فکر کردم دوستان ترتیب اسمارو متوجه بشن اما اشتباهی که اونجا هم کرده بودم اینه که با عرض پوزش نظر سنجی رو برای دو نفرتون گذاشته بودم در صورتیکه اسم سه نفرتونو آورده بودم برای همین من از همه تون عذر میخوام و مجددا نظر سنجی رو صفر کردم تا اینکه عدالت برقرار بشه باز هم متشکرم از توجه همه شما عزیزان

پاسخ
با سلام
بالاخره این هفته کاربر برتر هفته را به شما کاربران عزیز معرفی می کتیم
از همین جا به خوش شانس ترین کاربر هفته مهندس mahan عزیز تبریک عرض می کنیم و وی را به عنوان برترین کاربر هفته معرفی می کنیم امید است  تا  تک تک عزیزان را در این تالار به دوستان معرفی کنیم و شاهد فعالیتهای بی پایان و مستمر دوستان گرامی باشیم .
باز هم مهندس mahan برایتان آرزوی توفیق داریم.
با تشکر

پاسخ
سلام و تبریک به مهندس ماهان
امیدواریم با همدلی بتوانیم سایتی در خور نام معماری ایجاد کنیم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
از ابراز لطف همه دوستان تشکر میکنم و از مهندس دهقان و قربانی بواسطه زحماتشون !امیدوارم روزبروز بتونیم سایت رو موفقتر و متعالی ترببینیم!:heart:

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان