امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امتیازات: 3.47
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اموزش ساده کشیدن اسکیس
در مواجهه با اسلایدی از یک انبار علوفه بر روی دامنه ای شیب دار،ابتدا مستطیلی با نسبت مشابه اسلایدی35میلی متری(نسبت2:3)ترسیم نمائید و اسکیس را با تعیین لبه های مهم افقی و عمودی موضوع را آغاز نمائید(مرحله اول).اهمبت این مرحله در قرار دادن صحیح اشکال اصلی در موقعیت مناسب خود میباشد.قابل توجه اینکه،خط افق سمت راست لبه ی چارچوب با فاصله ی حدود5/2 از لبه ی پائینی آغاز میشود و لبه ئ سمت راست انبار علوفه با فاصله ای در وسط پهنای چهارچوب قرار گرفته است.
[تصویر:  55-001_400.jpg]
اشکال الف و 1ب شیوه ای دیگر از تعیین نسبت ها را با در کنار هم قرار دادن مربع هایی نشان میدهند.موقعی که اشکال اصلی کامل شدند،اشکال کوچکتر یا زیر مجموعه ها همچون پنجره ها،ورودی ها به آنها اضافه نمایید(مرحله دوم)
در مرحله ی سوم،با استفاده از هاشور،خطوط مورب با تراکم های مختلف،اضافه میگردد.طیف تیرگی حس حجمی انبار علوفه را در طول روز ایجاد می نماید.
[تصویر:  1_400_08.jpg]

جزئیات بافت در مرحله ی چهارم ترسیم به کار برده میشود.در این مرحله جزئیات شامل جداره های انبار علوفه،برآمدگی بر روی سقف فلزی و پوشش گیاهی حول و حوش انبار میباشد. در در اعمال این جزئیات متوجه خواهید شد که تراکم خطوط مشخص کننده جداره ی چوبی ضلع سمت راست انبار،طیف تیرگی بیشتری را ایجاد میکند.با توه به این تکنیک،در حین ترسیم اشیای خاص باید متوجه ارزش طیف تیرگی جزئیات آنها شده و تراکم خطوط را به نحو صحیح خود به کار ببرید.
[تصویر:  2_400_03.jpg]

[تصویر:  52_400.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام

آموزنده و مفید بود. پیشنهاد میکنم که از آموزش های مقدماتی و پایه شروع کنید

و تا آموزش اسکیس حرفه ای و راندو بپردازید.

با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
چشم حتما سعی میشه مطالبه اموزشی رو از ابتدا به انتها بزاریم تشکر از حظورتون

پاسخ
ممنون از آموزش مفیدتان دوست عزیز همینطور که دوستان گفتن در قسمت آموزشی لطفا سعی کنیم فقط مطالب را مثل کلاس درسی از پایه شروع کنیم و پیش بریم
متشکرم

تشکر از توجه تان حتما این کار انجام میشه باز هم از پیشنهاد خوبتون متشکریم و انشاءالله به یاری دوستان ما مطالب رو از سر می گیریم چون این قسمت فقط قسمت آموزش اسکیس برای مبتدیان هست و گرنه مطالب مفید و خواندنی در مورد اسکیس در تالار مربوط به خودش هم که توسط فانوس عزیز اجرا شده گذاشته شده و اینو هم که دوستمون فانوس لطف کردن و نوشتن آموزشی هست اما بدلیل اینکه خیلی ها مبتدی هستن و میخوان بیان از پایه یاد بگیرن حتما دوستان این کار رو از ابتدا شروع می کنن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش اسکیس مدادی - Pencil Sketching Ƒanos 1 1,806 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۳:۱۱ صبح
آخرین ارسال: قربانى
  چن نکته مهم در اسکیس وراندو کردن Ƒanos 0 1,113 ۱۳۹۲-۳-۳۰، ۰۸:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Ƒanos
  نمنونه هایی از اسکیس ارشد mahan 1 1,251 ۱۳۹۲-۳-۱۸، ۰۴:۳۸ صبح
  نظر یا بحثی در مورد اسکیس یا و نمونه کارها وآموزش آن و یا ایده های نو alireza 2 1,618 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۵:۴۹ صبح
  آموزش اسکیس (بحث های تئوری) Ƒanos 1 1,627 ۱۳۹۲-۳-۱۵، ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Binaloud
  چگونه ماهرانه اسکیس وراندو کنیم Ƒanos 2 1,666 ۱۳۹۲-۳-۱۵، ۱۲:۴۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان