امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب خوداموز اسکیس وراندو
این کتاب شامل 72 صفحه میباشد که دراین مجموعه نکات کاربردی که هر معمار دراسکیس وراندو باید بداند به طور کامل توضیح داده شده کتاب خیلی خوبیه توصیه میکنم حتما مطالعه کنین
نوشته رابرت اس.اولیور
ترجمه سیروس برادران

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   khodamoze-eskis-va-rando.pdf (اندازه: 25.65 MB / تعداد دفعات دریافت: 13)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام

کتاب خوبی است، اما ظاهراً مختص کاربران ویژه (VIP) است. . .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بله شما هم با فعالیت میتونین از اعضای فعال (عضویت ویژه)باشین وبه راحتی به این تالار ومطالب مفید اون دسترسی پیدا کنین

پاسخ
آخه اینطور که نمی شه، خیلی ها هستن زمانی برای فعالیت تو انجمن ندارن (اونم با انتظاری که شما دارین، بالای 50 ارسال!!!) و واقعا هم می خوان که از مطالب استفاده کنن به نظرم باید یه راه سومی هم برای این گروه بذارین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    در هر حال وست عزيز در مقابل هر دانلودى بايد فعاليتى هم صورت گيرد اگه اينطوري نباشه كه همه چيز يه جانبه ميشه و اونوقت همه انتطار دارن تا دانلودهاشون رو انجام بدن و خودشون هيچ مطلبي در مقابل ارسال نكنن پس اگر هم اينطورى بشه همه فقط بخوان پس كى مطلب ميذاره و اونوقت چي تو سايت داريم ولي به هرحال اين هم يك نظر بود كه دادين و اين نظر براى ما محترمه حتما در موردش بررسى هاى لازم انجام ميشه .
    باز هم تشكر از ارسال نظرتان بعضى شايد حتى اين يه نظر رو هم نميدن همينكه نظرتونو هم ارسال مى كنين اين خودش هم يه نو فعاليت محسوب ميشه با ارسالهاى مفيدتون تو سايت مي تونين بهره وري بيشترى داشته باشين.
    آخرین ارسال های من :

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      کتاب اسکیس وراندو با مارکر Ƒanos 2 1,621 ۱۳۹۲-۹-۱۲، ۱۲:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: Yasin.archi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان