امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تالار مسابقه اسکیس وراندو
با سلام
مهندس دهقان به پیشنهاد مهندس فانوس ، تالار جدیدی را بنام تالار مسابقات اسکیس و راندو ایجاد کردن ایشاءالله کاربران عزیز همراهی کنن و بموقع موضوعات پیشنهادی شونو ارسال کنن تا زمینه مسابقه برای اسکیس فراهم بشه.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ
تشکر از مهندس قربانی عزیز من اگه مهندس دهقان اجازه رو صادر کنن میخوام بعد اینکه تعداد وفعالیت اعضا بالا رفت باهمکاری مدیران محترم مسابقه طراحی یه مکان رو درنظر بگیریم وبعد دوستان اونو راندو کنن وتحویل بدن البته بازم اجازه مهندس دهقان لازمه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۰۹:۰۵ عصر)Ƒanos نوشته است: تشکر از مهندس قربانی عزیز من اگه مهندس دهقان اجازه رو صادر کنن میخوام بعد اینکه تعداد وفعالیت اعضا بالا رفت باهمکاری مدیران محترم مسابقه طراحی یه مکان رو درنظر بگیریم وبعد دوستان اونو راندو کنن وتحویل بدن البته بازم اجازه مهندس دهقان لازمه
سلام شروع کنید حمایت میکنیم که بهترین نحو انجام شود.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام
سایت بدون شما لطفی نداره حتما خواسته مهندس دهقان هم همین بوده شما می تونید از حالا نظرتونو در مورد طرح مورد نظر اعلام کنین چه مکانی را پیشنهاد میکنین برای طراحی، لطفا برای دوستان اعلام کنین ما باز هم به یاری شما عزیزان نیازمندیم
تشکر از فعالیت های ویژه شما

پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۴، ۰۹:۰۵ عصر)Ƒanos نوشته است: تشکر از مهندس قربانی عزیز من اگه مهندس دهقان اجازه رو صادر کنن میخوام بعد اینکه تعداد وفعالیت اعضا بالا رفت باهمکاری مدیران محترم مسابقه طراحی یه مکان رو درنظر بگیریم وبعد دوستان اونو راندو کنن وتحویل بدن البته بازم اجازه مهندس دهقان لازمه
با تشکر از مهندس دهقان و فانوس عزیز کاربرانی که مایل به شرکت در این مسابقه هستندنظرات موافق خود را اعلام کنند.
با تشکر

پاسخ
لطفا نظراتتون رو بهم بگین :مسابقه طراحی یه مکان که بانظر شما اعلام میشه وراندو کردن ان با هر چیزی که امکانش براتون هست قوانینی هم هست برای جلوگیری از تخلف پایین کارتون اسمتون ووسیله ای که باهاش کارو رنگ کردین مینویسین چون میخوایم برای کاراتون شناسنامه درست کنیم که انشالله برنده ها کارشون بره تو یه گالری جدا بااسم خودشون ثبت بشه حالا نظراتتون روبگین تا کم کم دست به کار شیم البته باهمکاری مهندس دهقان ومدیران دیگر

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۲۸، ۰۵:۵۷ عصر)Ƒanos نوشته است: لطفا نظراتتون رو بهم بگین :مسابقه طراحی یه مکان که بانظر شما اعلام میشه وراندو کردن ان با هر چیزی که امکانش براتون هست قوانینی هم هست برای جلوگیری از تخلف پایین کارتون اسمتون ووسیله ای که باهاش کارو رنگ کردین مینویسین چون میخوایم برای کاراتون شناسنامه درست کنیم که انشالله برنده ها کارشون بره تو یه گالری جدا بااسم خودشون ثبت بشه حالا نظراتتون روبگین تا کم کم دست به کار شیم البته باهمکاری مهندس دهقان ومدیران دیگر
 بله من هم با نظر فانوس عزیز موافقم چون در این سایت ما یه موضوعی هم جهت ثبت پروژه های مهندسین عزیز داریم که قراره با نام خودتون کارهای خودتونو ثبت کنین اینجوری خیلی بهتره اونی هم که برنده مسابقه مون شد بعنوان بهترین و برترین پروژه منتخب سایت اعلام میشه و جوایزی هم برای اون در نظر گرفته شده از مهندس دهقان و از تمامی کاربران و مشترکین این موضوع متشکریم که در فراهم آوردن این مسابقه یاری مون کردن.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان