امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
احتمال درست شدن سایت ایران شهرساز
سلام دوستان
دیگه برای من یکی همه چی تمام شده است و تنها امید من و مهندسین کشور شما هستید به احتمال زیاد سایت به حدود 40 روز قبل برمیگردد و دعا کنید که این مشکل حل شود و متاسفانه شرکت هم جوابگو نیست و تا این لحظه حدود 3 روز است که هیچ کدام از سایت های ایران شهرساز باز نمیشود.
منتظر خبرهای بعدی در همین تاپیک باشید...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
ان شاءالله درست میشه حتما دعا میکنیم بهتر از اینا هم بشه فقط یه سؤال مهندس مگه این سایت اسکیس خودش زیر مجموعه ایران شهرساز نیست چطور این زود درست شد؟
انشاءا...اونم درست میشه نگران نباشین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۷:۱۳ صبح)قربانی نوشته است: ان شاءالله درست میشه حتما دعا میکنیم بهتر از اینا هم بشه فقط یه سؤال مهندس مگه این سایت اسکیس خودش زیر مجموعه ایران شهرساز نیست چطور این زود درست شد؟
انشاءا...اونم درست میشه نگران نباشین
سلام
این سایت دو روز هست که افتتاح شده است.

پاسخ
بله درسته حواسم نبود که این سایت هم مجددا افتتاح کردین چون دوباره نیاز به ثبت نام در این سایت پیدا کردیم لذا فعالیتها رو از سر گرفتیم
گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ
سایت ایران شهرساز با تلاش زیاد و تغییر کد و ... ان شالله تا پایان امروز در دسترس خواهد بود.

پاسخ
سلام
دوباره می سازیمت ای ایران شهرساز ، خیلی بهتر از گذشته .......!!!!!
البته با کمک همه دوستان و مهندسین محترم سایت.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ببخشید ،این سایت قسمت پستیبانی نداره ؟ کاربرا مشکلاتشونو به کی میگن ؟ alireza 2 802 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۰۶:۰۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  توضیح بابت قطعی سایت alireza 2 1,167 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۱:۵۹ صبح
آخرین ارسال: قربانى
  آرزوی موفقیت برای همه داوطلبین عضو سایت ایران شهرساز در مرحله دوم alireza 1 1,090 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۲:۳۷ صبح
آخرین ارسال: قربانى
  تغییر آدرس سایت به iransketch.ir/memariو حذف آدرس کنونی alireza 2 1,374 ۱۳۹۲-۳-۳۰، ۱۰:۱۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فرصتی ویژه و محدود برای عضویت ویژه سایت تخصصی اسکیس alireza 8 2,458 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۶:۰۲ عصر
آخرین ارسال: mahan
  درست شدن سایت ایران معمار و نیاز به همکاری بیشتر alireza 1 835 ۱۳۹۲-۳-۲۰، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Binaloud
  نظرخواهی آدرس سایت تخصصی اسکیس-شما انتخاب کنید alireza 3 1,421 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۱:۴۴ عصر
  اطلاعیه مهم ایران معمار به وفاداران ایران معماربرای احیای سایت alireza 0 969 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۱:۲۲ صبح
  اتفاقی غیر قابل باور برای ایران شهرساز و سایت های زیر مجموعه آن alireza 9 2,406 ۱۳۹۲-۳-۱۵، ۱۲:۲۲ صبح
آخرین ارسال: elijon_mybb_import61605
  ساعت سایت تنظیم شده اگر برای شما درست نیست از روش زیر تنظیم کنید alireza 0 682 ۱۳۹۲-۳-۱۴، ۱۱:۱۷ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان