امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست موضوع یا جزوات یا کتابها
از این قسمت درخواست های خود را برای انجمن ارسال کنید مبنی بر دانلود یا دریافت موضوع خاص یا جزوه و کتاب و یا نرم افزار های کاربردی در زمینه معماری و اسکیس و مطالبی که مربوط به برخی تالارها باشد که موضوع مورد نظرتان در آن نباشد در اینصورت در خواست دهید تا اجرا شود.
با تشکر از مهندس دهقان که این زمینه را فراهم کردن و تشکر از همه دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با تشکر از مهندس قربانی
جهت اطلاع اعضا آپ شد...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با سلام

لطفاً در تالار معماری قسمتی را هم به فیلم های آموزشی ( کلیپ ) مربوط به اسکیس و راندو اختصاص دهید.

ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۳-۲۶، ۱۰:۲۲ عصر)Binaloud نوشته است: با سلام

لطفاً در تالار معماری قسمتی را هم به فیلم های آموزشی ( کلیپ ) مربوط به اسکیس و راندو اختصاص دهید.

ممنون

سلام ایجاد شد.

پاسخ
سلام ... من دنبال نمونه هایی برای پروژم میگشتم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم.... نمونه های بیمارستان میخام چه داخلی و چه خارجی اگر امکانش هست ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۷-۱۳، ۱۲:۰۷ عصر)sharlotte نوشته است: سلام ... من دنبال نمونه هایی برای پروژم میگشتم ولی متاسفانه چیزی پیدا نکردم.... نمونه های بیمارستان میخام چه داخلی و چه خارجی اگر امکانش هست ممنون میشم
    دوست عزیز با توجه به اینکه این سایت یه سایت تخصصی در رابطه با اسکیس معماری هست بیشتر رو قسمت طراحی آن کاربران کار کردن اما قسمتهای دیگه اش هم پایه ریز ی شدن فقط یه سری از دوستان نا آشنا هستند جهت دانلود و یا ارسال که انشاءالله بزودی سعی میشه این فایل های در خواستی شما نیز بهش رسیدگی بشه ضمنا شما اگه تو سایت ایران شهرساز عضویت ویژه یا فعالی داشته باشین از اون طریق می تونین هر فایل درخواستی داشتین از دوستان کمک بگیرین یا اگر موجود بود دانلود کنین دوستان سریعا این مطالب رو به باکس پیام یا ایمیلتان می فرستن.

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست مطالب قربانى 0 793 ۱۳۹۲-۵-۱۵، ۰۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: قربانى

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان