امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جلسات کارگروه ها
با سلام و عرض ادب

جهت توجه مدیران و کارگروهان سایت اسکیس معماری

لطفا اگر ممکنه روز و ساعات مناسبی را برای نشست و میز گرد به مناسبت برگزاری جلسات مشاوره و هم اندیشی و مباحثه برای رفع مشکلات سایت و بررسی پیشنهادات و اعمال نظر انتخاب کنیم و به منظور این هماهنگی در این تالار ساعات و روز مناسب را درج کنید تا با مشورت هم و تبادل نظراین روز برای برگزاری جلسات اعلام شود . مناظره و گفتگوهای لازم در همین تالار انجام خواهد شد.

با تشکر از مدیر محترم مهندس دهقان
آخرین ارسال های من :

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ
به نظر من عصرها از ساعت 6/5 به بعد زمان مناسبیه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
تشکر از فعالیت ویژه شما در سایت
 بذارین کارگروه های دیگر سایت نظراشونو اعمال کنن اونوقت یه تصمیم بهتری می گیریم ولی دوست عزیز اگه میشه لطفا شب باشه که بهتر و برای همه راحت تر بشه.

پاسخ
به نظر من ده به بعد بزارین که همه بتونن باشن
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  31525927568614034969.gif]
پاسخ
باشه حتما ببینیم نظرات دیگر کاربران چیه البته من گفتم که همه مون تو یه ساعت خاصی آنلاین باشیم بهتره در غیر اینصورت اگه کسان دیگه موافق نبودن بازم ما جلساتمونو ادامه میدیم هرکس هر زمانی تونست مطلب میذاره و یا به مطلب دیگر کارگروه ها نظر یا پاسخ میده .مشکلی نیست اینجوری فقط یه کم دیر به حرف میرسیم.
با تشکر از ارسال نظر مفیدت من خودم هم با همین نظر شما هم عقیده و موافقم دوست عزیز

پاسخ
با سلام

دوستان مثل اینکه بیشتر از ما سه نفر کسی برای جلسه حاضر نمیشه
حالا من یه نظری دارم اینکه برای تشویق و ترغیب بیشتر کاربران در سایت برای فعالیت چه کارهایی باید انجام بدیم آیا موافقین که از راه کاری وارد بشیم منظورم اینه که از مشاوره کاری، مثلا اخذ پروانه چه شرایطی را داراست یا برای مقاطع تحصیلی موقعیتها چگونه هست و برای گرفتن حق امضا  مهندسین معمار و عمران با چه مشکلاتی روبروست . و کلا اوضاع نابسامانی در شهر را چگونه ارزیابی می کنین

لطفا نظرات خودتان را در این باره اعمال کنین تا با هم به یه تصمیم هایی برسیم.
با تشکر

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان