امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر مهم
سلام به همه کاربران
لطفا همگی دقت کنین کاربران محترم تو این سایت، اینطور که به نظر میاد بجز یکی دو نفر فعالیتهاشون خیلی کم شده یا اصلا فعالیت ندارن لطفا بیشتر فایل ارسال کنین یا نظری پیشنهادی اگه برای سایت دارین اعلام کنین تا اصلاح شود و گرنه این سایت رو به رکود است ما گفتیم که تو مسابقات شرکت کنین و آزمون آنلاین اسکیس هم تو این سایت منتظر نظرات و ثبت نام های شما دوستان عزیز هست خواهشا سایت را تنها رها نکنین هر گلی زدین بسر خودتون زدین به هرحال ما همه اینجا جمع شدیم که به همدیگه کمک کنیم و نفع برسونیم هر کس هر ایده ای و یا طرحی داره مطرح کنه تا بررسی ها حتما انجام شود. یادتان نرود با ارسال های مفید و بیشتر عضویت ویژه انجمن ایران شهرساز را مختص به خود کنین. با عضویتتان در سایت میتونین از دانلودها و فایلها و پروژه های مهم بیشتری بهره مند گردین و لذا سایت ایران معمار نظراتی را بررسی میکنن احتمالا فکر های جدید خیلی به نفع شما خواهد بود و هدایای ویژه ای جز عضویت در نظر گرفته خواهد شد. که این در واقع با همین سایت اسکیس تفاوتی ندارد چرا که این گفته ها همینجا هم عملی خواهد شد.
 از همه تون متشکرم
آخرین ارسال های من :

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ
سلام و تشکر
ان شالله امروز لینکش را در ایران شهرساز قرار خواهیم داد که باعث بازدید بالاتری خواهد شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
لینک سایت در ایران شهرساز قرار گرفت

پاسخ
سلام مهندس!
فکر کنم اگه همایشی بذارین خیلی موفقیت آمیز باشه البته قبلش یه نظرسنجی کنین بهتره!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۴-۵، ۰۵:۵۹ عصر)mahan نوشته است: سلام مهندس!
فکر کنم اگه همایشی بذارین خیلی موفقیت آمیز باشه البته قبلش یه نظرسنجی کنین بهتره!
بله خیلی خوبه تو فصلنامه ها هم اگه قرار بگیره بهتره.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر بسیار مهم، لطفا حتما بخونید :" حفظ نام خلیج همیشه فارس" maryam taban 37 4,575 ۱۳۹۳-۵-۶، ۰۸:۵۴ عصر
آخرین ارسال: majids
  اطلاعیه مهم! قربانى 3 1,485 ۱۳۹۲-۷-۵، ۰۴:۳۹ صبح
آخرین ارسال: قربانى
  خبر مهم! قربانى 0 1,008 ۱۳۹۲-۶-۱۲، ۰۳:۰۳ صبح
  گوش كنين يه خبر! قربانى 0 484 ۱۳۹۲-۴-۲۷، ۰۵:۲۹ صبح
  اطلاعیه مهم ایران معمار به وفاداران ایران معماربرای احیای سایت alireza 0 971 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: alireza
  خبر خوش قربانى 1 667 ۱۳۹۲-۳-۱۴، ۱۱:۳۶ عصر
آخرین ارسال: Binaloud

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان