امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آرزوی موفقیت برای همه داوطلبین عضو سایت ایران شهرساز در مرحله دوم
سلام
اینجانب بعنوان عضوی از سایت ایران شهرساز برای همه داوطلبین عضو سایت ایران شهرساز آرزوی موفقیت و آرامش سرجلسه مرحله دوم را دارم و امیدوارم آنچه را حق تان است به آن برسید و نتیجه زحماتتان را بگیرید.
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
با تشكر از همه زحمت كشان عزيز من هم  به نوبه خود و به همراهى مهندس alireza محترم براى همه داوطلبين عضو تو سايت ايران شهرساز آرزوى توفيق و سلامتى در كليه مراخل زندگيشان دارم و اميدوارم هر تك تك شما هميشه تو همه مسابقات خصوصا مسابقه زندگى برنده و اول شين.
آخرین ارسال های من :

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوال مرحله دوم برنامه ریزی مشخص شد!الان پیامک بزنید و سوال 30 خرداد 93 را دریافت کنید alireza 4 1,493 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۱۲:۰۶ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  30 خرداد ، زمان برگزاری آزمون مرحله دوم najme 7 3,016 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۸:۵۹ عصر
آخرین ارسال: ریحانه
  ببخشید ،این سایت قسمت پستیبانی نداره ؟ کاربرا مشکلاتشونو به کی میگن ؟ alireza 2 806 ۱۳۹۳-۳-۱۲، ۰۶:۰۰ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  توضیح بابت قطعی سایت alireza 2 1,173 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۱:۵۹ صبح
آخرین ارسال: قربانى
  تغییر آدرس سایت به iransketch.ir/memariو حذف آدرس کنونی alireza 2 1,376 ۱۳۹۲-۳-۳۰، ۱۰:۱۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فرصتی ویژه و محدود برای عضویت ویژه سایت تخصصی اسکیس alireza 8 2,471 ۱۳۹۲-۳-۲۵، ۰۶:۰۲ عصر
آخرین ارسال: mahan
  درست شدن سایت ایران معمار و نیاز به همکاری بیشتر alireza 1 837 ۱۳۹۲-۳-۲۰، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: Binaloud
  احتمال درست شدن سایت ایران شهرساز alireza 5 1,992 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۶:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Binaloud
  نظرخواهی آدرس سایت تخصصی اسکیس-شما انتخاب کنید alireza 3 1,426 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۱:۴۴ عصر
  اطلاعیه مهم ایران معمار به وفاداران ایران معماربرای احیای سایت alireza 0 970 ۱۳۹۲-۳-۱۶، ۰۱:۲۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان