امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بيايين از همين جا شروع كنيم.
دوستان بياين تو اين تالار براى همه آن عزيزانى كه به عضويت ويژه سايت با فعاليتهاى مستمر و خوبشان در اومدن تبريك بگيم.
من از همين جا به سه كاربر عزيز و محترم از جمله fanos, Binaloud,mahan كه به عضويت ويژه سايت در آمدن تبريكات فراوان خو را اعلام ميدارم اميدورم از حضور گرمشان در سايت همه دوستان بهره مند و مستفيد گردن و اميدوارم هميشه برقرار و پايدار باشن و هميشه در خدمت رسانى به سايت و دوستان ما و شما عزيزان را مورد لطف و عنايت خود قرار دهن.

پايدار باشين چون ايران پايدار.
آخرین ارسال های من :

گاهی باورها برای رسیدن آرزوها خسته می شوند
پاسخ
سلام سلام سلام جدا نميدونم چه جوري بگم كه عاشق سايتتون هستم واقعا لايك لايك لايك!!!!فوق العاده عالي!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۵-۱، ۱۱:۳۰ عصر)نگين ميرخسروي نوشته است: سلام سلام سلام جدا نميدونم چه جوري بگم كه عاشق سايتتون هستم واقعا لايك لايك لايك!!!!فوق العاده عالي!!!!!!!!
    سلام
    ان شالله با کمک شما و بقیه دوستان سایت پربارتری را خواهیم ساخت.
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۲-۴-۲۷، ۰۵:۴۶ صبح)قربانى نوشته است: دوستان بياين تو اين تالار براى همه آن عزيزانى كه به عضويت ويژه سايت با فعاليتهاى مستمر و خوبشان در اومدن تبريك بگيم.
    من از همين جا به سه كاربر عزيز و محترم از جمله fanos, Binaloud,mahan كه به عضويت ويژه سايت در آمدن تبريكات فراوان خو را اعلام ميدارم اميدورم از حضور گرمشان در سايت همه دوستان بهره مند و مستفيد گردن و اميدوارم هميشه برقرار و پايدار باشن و هميشه در خدمت رسانى به سايت و دوستان ما و شما عزيزان را مورد لطف و عنايت خود قرار دهن.

پايدار باشين چون ايران پايدار.

(۱۳۹۲-۵-۱، ۱۱:۳۰ عصر)نگين ميرخسروي نوشته است: سلام سلام سلام جدا نميدونم چه جوري بگم كه عاشق سايتتون هستم واقعا لايك لايك لايك!!!!فوق العاده عالي!!!!!!!!

سلام شما لطف دارین ان شاءالله که به لطف و عنایت الهی و با کمک شما دوستان گرامی و با فعالیتهای مفید خودتان تو سایت بتونیم همیشه موجبات خوشحالی شما و دیگر دوستان را فراهم کنیم
    با تشکر

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان