امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد شما برای بهبود مرکز آزمون آنلاین
سلام

دوستان در این پست هر کاربر فقط یک ارسال انحام خواهد داد.

در این ارسال شما نظراتتون را در روند و کاستیهای انجمن بیان میکنید تا ما رسیدگی کنیم.

با سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
mamnoon kare jalebie
mamnoon ke vaghtetoono vaseye ma gozashtid az talasheoon binahayat sepas gozaram

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۵، ۰۱:۴۸ عصر)mah.architect نوشته است: mamnoon kare jalebie
    mamnoon ke vaghtetoono vaseye ma gozashtid az talasheoon binahayat sepas gozaram
    ممنونم مهندس

امیدوارم که با پیشنهاد و انتقاد های شما آزمون خوبی را برگزار کنیم.

از 19 نفری که در آزمون نمونه برای تست و رفع ایراد شرکت کرده اند میخوام که ایرادات را بیان کنند.

اگر دوستان موافق باشند برای آزمون تعیین سطح 3 درس را 30 و 31 تیرماه بگیریم و دو درس را 6 و 7 مرداد بگیریم تا فرصتی برای مطالعه اولیه داشته باشند.

دوستان اگر ایرادات را بیان نکنید در روز آزمون فرصت این کار را نداریم و اینکه شما در هر زمانی میتوانید شرکت کنید و سیستم آی پی های سیستم شما را ثبت میکند و امکان تقلب وجود ندارد.

و امکان 2 بار آزمون دادن هم وجود ندارد. آزمون نمره منفی هم دارد و یک ساعت بعد از آزمون نتایج بر روی همین سایت(در قسمت نتایج آزمون) قرار خواهد گرفت.

منتظر پیشنهاد شما هستیم.

با سپاس

پاسخ
    (۱۳۹۰-۴-۲۲، ۱۱:۵۸ عصر)AliReza نوشته است: سلام

دوستان در این پست هر کاربر فقط یک ارسال انحام خواهد داد.

در این ارسال شما نظراتتون را در روند و کاستیهای انجمن بیان میکنید تا ما رسیدگی کنیم.

با سپاس
    با سلام نحوه پاسخ به پیامها بسیار مناسب هست
    اما فکر کنم شما تو این قسمت اشاره کردین که پیشنهاد جهت بهبود آزمون آنلاین ولی من یه پیشنهاد کلی در مورد تغییرات سایتتون داشتم و اون اینه که مهندس اگر جسارت نشه به نظر من سایتهای دیگه بیشتر فعالیتشون رو اینه که دسترسی به مطالب و گمگشته ها بهتر و راحت تر صورت بگیره چون اینجوری مراجعین به سایت نیز بیشتر نتیجه میگیرن البته ببخشین هدفم این نیست که اینجا دسترسی خوب نیست فقط خواستم بگم که اگه بهتر از این هم امکان داره مثل تغییرات قالب و یا چیدمان و یا اصلا برنامه خاصی اگه میشه در قالب این سایت داد مثلا اینکه نوشته ها و یا دسته بندی ها را بشه بیشتر مسلط تر شد بفرض با یه برنامه خاص که مراجعه کنندگان بصورت پیشرفته با اطلاع شما بتونن به قسمت های مربوطه برند مانند یه کامپیوتریا برنامه هوشمند که فقط هر کس با دو تا تیک زدن یا رمز وارد کردن اون مطلب مورد نظر خودرا بیابد چون نه که اینجوری باید یک یک تالارها رو ببیند بعد از اون مرحله تازه وارد تالار بشن بعد مجددا وارد موضوعات بشن و نهایتا این موضوعات درونش موضوعات دیگه ای هم که هست اونو باز کنن با مشکل و کمبود زمان مواجه میشن چه بسا ممکنه بعضی وقتها هم باز نشه اگه میشه یه برنامه نهیه دید که این مراحل راحت طی بشه خیلی خوب میشه البته اینجوری هم زیاد پیچیده نیست فقط گفتم جهت بهبود جذب اعضا خوبه ببخشید مهندس اینایی گفتم واقعا از روی دلسوزی به جهت پیشرفت هست در غیر اینصورت هیچ نقصی نداره
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

هدف در چند قدمی ماست.هرکس که بخواهد به اندازه لیاقتش به آن نزدیکتر شود.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست همکاری برای برگزاری آزمون آنلاین سایت ایران شهرساز-فوری alireza 1 1,807 ۱۳۹۰-۵-۱، ۰۱:۰۳ عصر
    آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان