امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
منبع های درس آمار و فنون برنامه ریزی
سلام

با توجه به گفتگویی که با رتبه های 7 و 9 کشور در مرحله اول توسط سایت ایران شهرساز انجام شد، بهترین منابع هر درس را جداگانه براتون معرفی میکنم و ان شالله با توجه به منابع و سرفصل های آزمون ها بزودی برنامه آزمون داده میشود و رتبه ها(فقط نام کاربری انگلیسی) در سایت برای اطلاع درج خواهد شد.

با توجه به اینکه هنوز آزمونی بر روی مرکز آزمون قرار نگرفته و فقط 2 سوال بصورت تست سیستم گذاشته شده ولی استقبال خوب بوده و 15 نفر در 2 روز اول ثبت نام نمودندو ان شالله این آمار افزایش خواهد یافت.

گلچین صحبت های رتبه 7 و 9 کشور در سایت ایران شهرساز برای درس آمار و فنون برنامه ریزی

نقل قول:

مهندس امیری نژاد رتبه 9 کشور:

((با سلام.من امسال کتاب آمار مهندس طورانی رو 3 دور خوندم.کتاب خوبی بود.من اصلا خبر نداشتم که قرار سوالات ریاضی اینجوری بشه.من واسه خود درس ریاضی وقت زیادی گذاشته بودم ولی خوب تو کنکور فقط 2تا اومد. اگه کسی میخواد آمار رو تو کنکور بزنه من بهش این کتاب رو توصیه میکنم.ولی اینو بگم که این کتاب 700 صفحه است و خوندنش حوصله میخواد. ))

مهندس ایزدی رتبه 7 کشور:

((سلام
والله تغييرات رياضي كه اصلا قابل پيش بيني نبود،من هم رياضي خونده بودم و هم آمار.
براي مطالعه هم كتاب محسن طوراني كتاب خوبيه.))

با توجه به صحبت ها بهترین منبع کتاب مهندس طورانی میباشد. برای خرید این کتاب اقدام کنید.

نقل قول از مهندس امیری نژاد رتبه 9 کشور در مرحله اول:

((
سلام مهندس.من منظورم کتاب امار و احتمال محسن طورانی که برای رشته های اقتصاد-مدیریت-حسابداری-برنامه ریزی شهری-محیط زیست-gis نوشته شده هستش.قیمتش هم 19000 تومان هست. ))
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بهترین کتابها برای آماده سازی کنکور1391-برنامه ریزی شهری alireza 9 11,308 ۱۳۹۱-۱۱-۲۹، ۱۲:۴۰ صبح
آخرین ارسال: arad_mybb_import62238

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان