ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
93 شرکت کننده:نتایج مرحله دوم (آزمون اول) تعیین سطح 6 و 7 مرداد ماه -برنامه ریزی شهری
نتایج کامل در ارسال بعدی همراه با فایل دانلود

لحظه به لحظه:نتایج مرحله دوم آزمون اول تعیین سطح 6 و 7 مرداد ماه 1390

این پست هر زمانی که تغییراتی ایجاد شود بروز میشود.

باسپاس

آمار تا الان:

تعداد ثبت نامی تا این لحظه: 186

تعداد شرکت کننده تا این لحظه: 28

5 نفر اول تا این لحظه:

نفر اول: city111

نفر دوم: omidomidi

نفر سوم: Elii

نفر چهارم: جمالی 361

نفر پنجم: nancynight

آخرین ارسال های من :

2
RE: لحظه به لحظه:نتایج مرحله دوم (آزمون اول) تعیین سطح 6 و 7 مرداد ماه -برنامه ریزی شهری
برای شرکت در آزمون اول(مرحله دوم) به آدرس http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir بروید و نتیجه خود را با بقیه شرکت کنندگان مقایسه کنید.

آمار تا الان:

تعداد ثبت نامی : 218

تعداد شرکت کننده : 93

نفر اول: aminqwertyuiop

نفر دوم: planner93

نفر سوم: darya2010

نفر چهارم: pooya_aminlari

نفر پنجم: 185569

نفر ششم: abcdefghijklmn

نفر هفتم: lofra

نفر هشتم: sahar.f

نفر نهم: saadat2

نفر دهم: maryam m

جدول نفرات برتر --72نفر اول را دانلود کنید: افرادی که با دو نام کاربری بودند حذف شدند. در این آزمون هم 21 نفر که با دو نام کاربری ویا بیشتر بودند حذف شدند.

دانلود جدول کامل:

.pdf   93.pdf (اندازه: 195.79 KB / تعداد دفعات دریافت: 59)

3
RE: 93 شرکت کننده:نتایج مرحله دوم (آزمون اول) تعیین سطح 6 و 7 مرداد ماه -برنامه ریزی شهری
ببخشید یه سوال:
چرا ما نمیتونیم تراز خودمون رو ببینیم؟
این error رو میده:
<<مدیر سیستم اجازه مشاهده نتایج کلی آزمون (تراز) را صادر نکرده است!>>

آخرین ارسال های من :
    4
    RE: 93 شرکت کننده:نتایج مرحله دوم (آزمون اول) تعیین سطح 6 و 7 مرداد ماه -برنامه ریزی شهری
    (1390-5-8، 05:12 عصر)pooya_aminlari نوشته است:  ببخشید یه سوال:
    چرا ما نمیتونیم تراز خودمون رو ببینیم؟
    این error رو میده:
    <<مدیر سیستم اجازه مشاهده نتایج کلی آزمون (تراز) را صادر نکرده است!>>
    سلام
    دلیلش اینه که تمام اطلاعات شخصی افراد شرکت کننده را میشه دید و این درست نیست.
    روزهای اول فعالش کرده بودم ولی چند نفر پیام دادند و برداشتمش.
    الان هم که شما رتبه ها را مشاهده میکنید من نام و نام خانوادگی را برمیدارم حتی افرادی که رتبه های بدی آوردند فقط 2 یا 3 حرف اول اسمشان را میزارم و بقیه را حذف میکنم.
    با سپاس

5
    khodaro shokr indafe behtar bodam.25'om shodam
    dar zemn az zahamate shoma vaghean mamnoonam

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        نفرات اول تا پنجم اولین آزمون گرایش طراحی شهری سایت ایران شهر ساز-آزمون تعیین سطح alireza 3,220 1390-7-9، 07:42 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        نتایج اولین آزمون برای تعیین سطح شما-زمان 30 و31 تیر ماه 1390 -برنامه ریزی شهری alireza 4,426 1390-5-4، 02:17 صبح
      آخرین ارسال: alireza
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        جدیدترین منابع دکتری شهرسازی 1396 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        نکات مهم و روزانه دکتری شهرسازی ویژه کنکور 95 4-29 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی 4-28 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 4-28 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        سوالات دکتری شهرسازی 1396 با جواب تشریحی 4-26 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        طرح منطقه ای 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        آمارنامه ی استان اصفهان، یزد و چهار محال و بختیاری 4-25 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 4-24 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 4-21 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درمانگاه بین راهی در یزد 4-16 saeed nasiri majd farid-ph نمونه اسکیس(vip-1)
        مقاله در مورد احیای بافت فرسوده درون شهری 4-14 lofra امجدی درخواست مقاله
        بازسازی منزل 4-14 liyaoo site2017 تالار گفتمان معماری
        100 نکته درک عمومی معماری 4-12 MHAKBARI mrw_45 تحقیقات و جزوات
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل