ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلودکنید:آنالیز درس زبان عمومی و تخصصی اولین آزمون اینترنتی رایگان
یک کلاس آموزشی فوق العاده (منتظر بقیه دروس باشید...)

دانلودکنیدجدید و فوق العاده:آنالیز درس زبان عمومی و تخصصی اولین آزمون اینترنتی رایگان

دوستان از امروز هر روز و یا زودتر دروس اولین آزمون اینترنتی (تعیین سطح) را بصورت کامل براتون میزارم.

برخی از خصوصیات این آنالیز :

1- تعداد افرادی که گزینه های سوالات را انتخاب نمودند.

2- گزینه صحیح مشخص شده است.

3- جواب تشریحی

4- 4 گزینه و سوال را میتوانید ببینید.

5-گرافیکی

منتظر نظرتون هستیم.

باز هم از مهندس orkide_04 و مهندس kiana به خاطر زحماتشون تشکر میکنم.

دانلود کنید و لذت ببرید.

.pdf   آنالیز زبان-آزمون اول-مرکز آزمون سایت ایران شهرساز.pdf (اندازه: 231.41 KB / تعداد دفعات دریافت: 153)

آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط sanaz.f
2
RE: دانلودکنید:آنالیز درس زبان عمومی و تخصصی اولین آزمون اینترنتی رایگان
vaghean mamnoonam.komake bozorgiye

آخرین ارسال های من :
    3
    aliii bood daste goleton dard nakone.

آخرین ارسال های من :
      4
      mer30

آخرین ارسال های من :
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          Where to buy cheap Diablo 2 Resurrected Items - MMOWTS offers the lowest pr... دیروز annesmith0117 annesmith0117 برنامه ریزی شهری
          Top Choice for Buying Lost Ark Gold - MMOWTS is a Trusted Supplier دیروز annesmith0117 annesmith0117 برنامه ریزی شهری
          How to get New World Coins fast - visit NewWorldCoins for guide دیروز annesmith0117 annesmith0117 برنامه ریزی شهری
          MMOWTS is the best way to get WOW TBC Gold safely دیروز annesmith0117 annesmith0117 برنامه ریزی شهری
          کمک واسه ثبت نام ارشد برنامه ریزی شهری ۱۱-۷ shahrsazia shahrsazia تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          IGGM.com has a special deal on SWTOR Credits ۱۰-۳۰ clairerr clairerr expert choice
          Lowest ever New World Gold sale at IGGM.com ۱۰-۳۰ clairerr clairerr expert choice
          MUT Coins promotion for Madden 22 Playoffs at GameMS.com ۱۰-۳۰ clairerr clairerr expert choice
          The cheapest POE 3.17 Currency is on hot sale ۱۰-۳۰ clairerr clairerr expert choice
          روف گاردن چیست ۱۰-۲۴ ariual ariual تالار گفتمان معماری
          دانلود نرم افزار محاسبات مخلوط بتن Concrete Mix Designer ۱۰-۲۱ kamran-m salemm نرم افزار
          غیر رایگان  فایل PDF سیستم های ساختمانی دکتر گلابچی ۱۰-۲۰ Ra na salemm تحقیقات ،جزوات(vip-2 معماری)
          تاثیر فضای سبز شهری بر توسعه پایدار ۱۰-۱۹ khansa salemm توسعه پایدار
          Why you need an ergonomic office chair ۱۰-۱۹ mistertt salemm آگهی استخدام شهرسازی و معماری
          توسعه منطقه ای ۱۰-۱۹ mahsaasadi salemm برنامه ریزی منطقه ای
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل