امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 و 8 مهر ماه 1390-زمان آزمون اول اینترنتی تعیین سطح-گرایش طراحی شهری
سلام دوستان

بالاخره انتظارها پایان یافت و با توجه به قابلیت های مهندس deldar ایشان به جمع تیم برگزاری آزمون آنلاین اینترنتی طراحی شهری پیوستند و تا چند روز آینده زمان برگزاری ازمون تعیین سطح و سرفصل ها در سایت درج خواهد شد.

منتظر خبرهای تکمیلی باشید......
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مژده به مهندسین عزیز

تیم برگزاری آزمون های آنلاین سایت ایران شهرساز به این نتیجه رسید که آزمون تعیین سطح را در پنج شنبه و جمعه ،تاریخ 27 و 289 مرداد 1390 برگزار نماید.

به دوستان خود خبر دهید و در سایت ها مرتبط و وبلاگ هاتون درج نمایید تا جامعه آماری بالا رود و برای ادامه کار برای گرایش طراحی شهری مصمم تر شویم.

از مهندس deldar تشکر ویژه میکنم که کمک بسیار زیادی نمودند و با مشغله بالا این مسئولیت را بر عهده گرفتند.

با سپاس

برای ثبت نام و شرکت در آزمون به این آدرس بروید.

http://www.azmoon.iranshahrsaz.ir

سوالات طراحی شهری ساعت 12 شب چهارشنبه 26 مرداد بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

پاسخ
دوستان طراحی شهری نظرتون را بنویسید.

پاسخ
ممنون و سپاس بابت برگزاری آزمون طراحی شهری.فقط برنامه ریزی دروس رو کی اعلام میکنید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۲۲، ۰۲:۴۸ عصر)shahsavari نوشته است: ممنون و سپاس بابت برگزاری آزمون طراحی شهری.فقط برنامه ریزی دروس رو کی اعلام میکنید؟

با سلام

درحال گفتگو با رتبه های برتر کنکور سراسری سال 1390 برای ارائه سرفصل ها هستیم و بمحض دریافت در سایت درج خواهد شد.

با سپاس

پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۱، ۱۲:۱۶ صبح)AliReza نوشته است: سلام دوستان

بالاخره انتظارها پایان یافت و با توجه به قابلیت های مهندس deldar ایشان به جمع تیم برگزاری آزمون آنلاین اینترنتی طراحی شهری پیوستند و تا چند روز آینده زمان برگزاری ازمون تعیین سطح و سرفصل ها در سایت درج خواهد شد.

منتظر خبرهای تکمیلی باشید......

سلام مهندسین عزیز

من تمام تلاشم را برای برگزاری این آزمون کشیدم و با چندین مهندس خوب در این گرایش صحبت کردم و مهندس deldar هم پذیرفتند ولی متاسفانه بدلایلی سوالات هنوز بدستم نرسیده و این آزمون تا اطلاع ثانوی برگزار نمی شود و تا تشکیل یک تیم قوی در گرایش طراحی شهری دیگر انجام نخواهد شدو فعلا آزمونها فقط در گرایش برنامه ریزی شهری انجام خواهد شد و تا امروز هم 2 ازمون برگزار شده و بیش از 350 نفر از سراسر کشور شرکت نمودند.

با سپاس و عذرخواهی

پاسخ
سپاس بابت تلاشتون.
بی صبرانه منتظر برگزاری آزمونهای طراحی شهری هستم.

پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۳۰، ۱۲:۰۱ صبح)shahsavari نوشته است: سپاس بابت تلاشتون.
بی صبرانه منتظر برگزاری آزمونهای طراحی شهری هستم.

سلام

هنوز دارم با دوستان صحبت میکنم ولی تا قطعی شدن اطلاعیه ای صادر نمیشه

امیدوارم این بار انجام بشه

با سپاس

پاسخ
سلام دوستان

با تلاش تیم برگزاری و سپاس فراوان از مهندس shamim اولین آزمون تعیین سطح در تاریخ 7 و 8 مهر ماه برگزار میشود برای ثبت نام سریعتر اقدام کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اعلام شد=>برنامه آزمون های آنلاین ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 2 3,156 ۱۳۹۱-۶-۲۸، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دعوت به همکاری در برگزاری آزمون های آنلاین ایران شهرساز در سال دوم فعالیت alireza 0 1,464 ۱۳۹۱-۵-۳۱، ۱۲:۴۹ صبح
  آزمون های آنلاین با برنامه ریزی شما{7 آزمون برنامه ریزی شهری و 2 آزمون طراحی شهری} alireza 0 1,845 ۱۳۹۰-۹-۱۳، ۱۰:۲۰ عصر
  سرفصل های آزمون سوم طراحی شهری زمان آزمون 3 دی ماه 1390 alireza 0 1,876 ۱۳۹۰-۹-۵، ۰۹:۵۳ عصر
  سرفصل های آزمون دوم طراحی شهری - 5 آذر 1390 alireza 0 1,881 ۱۳۹۰-۸-۱۹، ۱۰:۳۷ عصر
  آزمون شروع شده است::8 مهرماه 1390::اولین آزمون آنلاین اینترنتی طراحی شهری--رمز بگیرید alireza 1 2,149 ۱۳۹۰-۷-۸، ۰۹:۴۵ صبح
  زمان و سرفصل آزمون اول طراحی شهری و آزمون چهارم برنامه ریزی شهری alireza 0 1,737 ۱۳۹۰-۶-۲۸، ۱۲:۱۴ صبح
  تغییر برنامه آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز طبق تصمیم نهایی تیم برگزار کننده alireza 0 2,121 ۱۳۹۰-۶-۲۲، ۱۲:۱۰ صبح
  ایرادات سوالات آزمون چهارم برنامه ریزی شهری 18 شهریور 1390 alireza 11 7,339 ۱۳۹۰-۶-۲۱، ۰۹:۴۰ صبح
آخرین ارسال: zolatan
  آزمون چهارم برنامه ریزی شهری فقط جمعه 18 شهریور برگزار میشود alireza 0 8,719 ۱۳۹۰-۶-۱۷، ۱۰:۵۹ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان