امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در مورد طرح کفسازی و جداره سازی
دوستان برای یک فضای شهری مانند میدان و خیابان که سه الترناتیو دادیم استادمون گفت باید حالا طرح کفسازی و جداره سازی برای فضاهاتون با دلیل ارایه کنید ممنون میشم اگه چنند تا طرح جداره سازی مانند هتل نمایشگاه ماشین و امثال انها که در فضای شهری لازمه و چند طرح کفسازی فضاهای شهری مانند فضاهای تفریحی در شهر و غیره به عنوان نمونه برام بزارید
آخرین ارسال های من :

مظلوم واقع شدم همین
پاسخ
خوهشا کمک کنید

پاسخ
با سلام،اگر منبع مشخصی در زمینه کف پوش و کاربرد آن در فضای شهری دارید معرفی کنید.ممنون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      گردهمایی اعضای ایران شهرساز در روز شهرساز...اعلام آمادگی کنید alireza 0 1,225 ۱۳۹۲-۷-۳۰، ۱۱:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      برای اولین بار مشاوره زبان ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری در ایران شهرساز alireza 0 1,105 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۹:۳۷ عصر
      تغییرات اساسی در تیم مدیریتی و فعالین و اعضای ویژه بدلیل عدم فعالیت alireza 7 2,831 ۱۳۹۲-۷-۱۹، ۱۱:۵۷ عصر
      مراسم یادبود خانم مهندس مهدیه سعید در دانشگاه تهران با حضور اعضای سایت alireza 0 1,786 ۱۳۹۲-۶-۲۰، ۰۹:۵۵ عصر
      آیا شما در کلاس های آنلاین شرکت کرده اید؟ alireza 0 1,125 ۱۳۹۲-۶-۱۵، ۱۲:۲۰ عصر
      پردیس‌‌های دانشگاه تهران در مقطع کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۲ rezvan87 1 1,297 ۱۳۹۲-۵-۳، ۰۶:۲۷ عصر
    آخرین ارسال: mahan
      تذکر جدی برای فعالیت در ایران اسکچ alireza 6 2,050 ۱۳۹۲-۵-۲، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: URBAN 98_mybb_import61188
      اخبار ایران اسکچ را هر روز در سایت ایران شهرساز هم ببینید iransketch.ir/shahrsazi 0 956 ۱۳۹۲-۴-۲۸، ۰۲:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: iransketch.ir/shahrsazi
      آرزوی موفقیت برای همه داوطلبین عضو سایت ایران شهرساز در مرحله دوم alireza 7 1,455 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: rezvan87
      انجمن ویژه مرحله اول در دست ساخت-برای همکاری و مدیریت کلیک کنید alireza 29 5,719 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۳:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان