امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی کنکور 1391 معماری (ترم شش و پشت کنکوری بیا تو)
سلام

بهترین برنامه ریزی برای قبولی در آزمون سراسری یا آزاد را بنویسید و یا اگر قبلا تجربه داشتید با برنامه ریزی که کردید

چقدر موفق بودید مهم نیست چه رتبه ای را بدست آوردید.

(در این تاپیک فقط برای گرایش معماری)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام

نمی دونم تا کی ما باید اطلاعاتی اگه داریم نگه داریم ودر اختیار دیگر دوستانمون نزاریم مگه چه اتفاقی میوفته اکثر کاربرهای این سایت در گرایش های مختلف معماری -برنامه ریزی

شهری و طراحی شهری هستندو امسال هم در آزمون سراسر90 شرکت کردند ولی فقط بازدید و دانلود و حتی بدون سپاس خدانگهدار.

منتظر ارسال نظرتون هستیم فقط نخونید وبرید این سایت میانگین بازدیدش 1000 است و نظر شما هر چند خط که باشه شاید گره کار یکی دیگه را باز کنه پس جواب بدید.

ممنون از اینکه درددل منو خوندید پس بنویس.

پاسخ
 سپاس شده توسط mah.architect

من امسال باید کنکور بدم منم خیلی دوست دارم بدونم چه جوری میشه برنامه ریزی کرد؟

ولی از اونجایی که دیدم و شنیدم باید پایه رو قوی کنیم ما دانشجو های معماری در عناصر و جزییات و سازه ضعیفیم . قوی کردن در این 2 مورد خیلی میتونه روی رتبه تاثیر بزاره.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
منم با این حرفتون موافقم که تو عناصر و جزئیات و سازه ضعیفیم ولی باید اون طرف قضیه رو هم دیددیگه چون مامعماری ها تئوریمون قوی تره
علاوه بر اینا اسکیس معماری خیلی مهمه چون بهترین موقع واسه بالا بردن رتبه هست چون یه کم سخته به خاطر همین موضوع تو برنامه هاتون باید اسکیس رو هم داشته باشین

کوچیک همه شما;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
عناصر مهمه و به نظر من حتماً باید جزوات دکتر ساعد سمیعی رو بخونی!!! چون خیلی مهمه برای سازه هم درک رفتار و سازه در معماری رو باید خط به خط بخونی (تا زوز کنکور هم دوره کنی) البته امسال دکتر گلابچی از کتاب جدیدیش سئوال داده بود ولی با خوند این ها خیلی از مشکلاتت حل می شه !!!!!! البته استاتیک و مقاومت مصالح گلابچی یادت نره!!!!
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  69907_OHkTKOyL-300x224.jpg]
"The building of cities is one of man's greatest achievements." -Edmund Bacon
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050
سلام دوستان :
من 2بار سراسری و1بار ازاد شرکت کردم .چون شاغلم نه برنامه ریزی داشتم ونه درست وحسابی درس خوندم .:P
حالا اگه پایه هستید . یه یاعلی بگیم و شروع کنیم .در قدم اول برنامه ریزی زیر نظر کسی که این راه رو رفته وموفق شده . بعد تهیه منابع و جزوات مناسب از اساتید دانشگاه تهران و بهشتی .البته هر کسی گیر اورد در اختیار دیگران هم بزاره . :D
برای اسکیس از همین حالا موضوعات و اسکیس های سال های قبل رو گیر بیارید و روی اونا کار کنید به ویژه اسکیس هایی که تجزیه وتحلیل شده اند .
یه چند تایی هم فیلم از صدیق است مال کلاس های مشهد چنگی به دل نمی زنه ولی بد هم نیست اونا هم میزاریم به اشتراک.
حالا هر کی هست یا علی

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رشته معماری sara515 2 1,486 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۲۳ عصر
آخرین ارسال: pari32184
  دانلود دفترچه سوالات کنکور هنرهای ساخت و معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 930 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود دفترچه سوالات کنکور معماری 1395-تاریخ 16 اردیبهشت 1395 alireza 0 945 ۱۳۹۵-۲-۱۹، ۰۷:۱۷ عصر
  دانلود فیلم آموزش ضوابط کاربردی آزمون طراحی نظام مهندسی معماری مدرس صدیق memar1394 0 1,898 ۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۴:۱۵ عصر
آخرین ارسال: memar1394
  برای کنکور ارشد چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟ soheylnn 0 1,347 ۱۳۹۴-۳-۲۲، ۱۰:۰۶ عصر
آخرین ارسال: soheylnn
  دانلود کنید 10 کارنامه رشته معماری دانشگاه ازاد s1s2s3 7 21,212 ۱۳۹۴-۳-۱۱، ۰۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: ham1371
  اسکیس کارشناسی ارشد در زمینه معماری و معماری داخلی با استاد مهدی صدیق، و در زمینه معم alireza 0 2,623 ۱۳۹۳-۱۲-۲، ۱۲:۴۴ عصر
  سئوال در مورد درس برنامه ریزی کالبدی معماری shamim_en 0 1,970 ۱۳۹۳-۱۱-۱۴، ۰۶:۵۵ صبح
آخرین ارسال: shamim_en
  ادامه تحصیل در رشته معماری داخلی در خارج از کشور (فوق لیسانس)) saeedtkh 0 3,394 ۱۳۹۳-۷-۶، ۰۸:۴۹ عصر
آخرین ارسال: saeedtkh
  راهنمایی در خصوص تراز کنکور 1393 کارشناسی ارشد معماری-معماری دانشگاه آزاد geo 0 5,925 ۱۳۹۳-۶-۲۳، ۱۱:۴۱ عصر
آخرین ارسال: geo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان