امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 روز مانده تا آزمون کارشناسی ارشد...
سلام دوستان، 47 روز حیاتی و سرنوشت ساز تا روز برگزاری آزمون ارشد فرصت باقیست. در این تاپیک از دوستان خواهش می کنم از حس و حالتان بگید؛ و اینکه در این مدت باقیمانده ، از دیدگاه شما بهتره که یک داوطلب، چه اقدامات پایانی، انجام بده که بتونه مطالبی که خونده جمع بندی کنه و خودش رو اماده ازمون کنه....
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
سلام

اول با ارامش و توکل به خدا کار خودشو دنبال کنه

دوم به خودش اطمینان داشته باشه

سوم خودشو با بقیه مقایسه نکنه و بدونه که اگه تلاش کرده بالاخره نتیجش رو خواهد دید

چهارم کاریه که خودم دارم انجام میدم بیشتر تاکید روی دوره و بعد شام جدید هم بخونه یه چیزایی البته بستگی به برنامه ریزی هر داوطلب داره هرکس یه رویه ایرو پیش گرفته که ایشالا ثمر بخش خواهد بود.

پنجم هرروز که دوره میکنه قبلیا هم یه نگاه بندازه

شیشم به کیفیت بیشتر توجه کنه نه کمیت و به فکر این که هرچی کتاب توبازار هست باید بخونه نباشه ولو اینکه بسیار کسانی رو میشناسیم که با تعداد کتابای نه چندان زیاد ولی اساسی نتایج بسیار عالی گرفتن پس درست خوندن مهمتره

هفتم هروروز نشمریم که تا کنکور چند روز دیگه مونده و بیشتر استرس به خودمون بدیم دور از جون روز قیامت که نیس ... کنکور فقط یه بخشی از زندگیه که تازه خودمون انتخابش کردیم از روی اجبار نبوده که .......نتیجشم نباید توقع بیجا داشته باشیم اگه تلاش کنیم ایشالا موفق میشیم

هشتم کسانی که رتبه های خوب آوردن از کره ی زمینن از سیاره های دیگه مشرف نشدن به تحصیلات تکمیلی فقط بدون نگرانی بازم تکرار میکنم بدونه نگرانی درس خوندن

ن
هم الانم نشینیم روزارو بشمریم بهتره .....نتیجه ی بهتری میگیریم سرمونو بندازیم پایین درس بخونیم که روز کنکور سرمونو بگیریم بالا و بگیم خدایا من تلاشمو در حد توان انجام دادم دیگه بقیش با تو

دهم ببخشید سرتونو درد آوردم آرزوی موفقیت تک تک بچه هارو دارم

[تصویر:  w74.gif]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، ایلیا ، Brightness ، URBAN 98 ، kasrak ، foroogh.r ، m.marziye ، a.rahmani? ، simin23 ، haydariyan ، 9304052 ، Monir90
آرزوی موفقیت برای همه کنکوری های امسال

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
سلام و آرزوی موفقیت برای همه دوستان. من امیدوارم شکل و سبک سوالات امسال عوض بشه ( که احتمالش هم هست) و دوستانی که واقعا لیاقت دارن بتونن سوالات و جواب بدن و هر کی بیشتر خونده و عالم تره به حقش برسه.
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm ، kasrak ، haydariyan
در این مدت باقیمانده ، از دیدگاه شما بهتره که یک داوطلب، چه اقدامات پایانی، انجام بده که بتونه مطالبی که خونده جمع بندی کنه و خودش رو اماده ازمون کنه....
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,324 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,273 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
  دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,147 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
  دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,243 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
  آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 647 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,614 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 837 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح
  همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر alireza 0 821 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۱ صبح
  ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 920 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح
  اولویت بندی منابع ارشد طراحی شهری 1396 alireza 0 1,027 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان