ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پاسخ گویی به سوالات کد
سلام همکاران عزیز
بنده امادگی دارم پاسخگوی سوالات شما در باره نرم افزار اتوکد باشم
سوالاتو واضح و با زبان شیرین پارسی ( نه فینگلیش ) مطرح بفرمایید
امیدوارم این پست بتونه مفید باشه

آخرین ارسال های من :
2
RE: پاسخ گویی به سوالات کد
سلام
چطور میتونیم در اتوکد رندر بگیریم؟

آخرین ارسال های من :
3
(1392-9-27، 07:30 عصر)reza1366 نوشته است:  سلام
چطور میتونیم در اتوکد رندر بگیریم؟
خوب بعد از اتمام ترسیمات متریالهای دلخواه را بهش می دید و از منوی view گزینه render یا همین جوری تو خط فرمان تایپ کنید render

سپاس شده توسط: haydariyan ، نعیمه حیدری
4
سلام مهندس جان لطفا راجع به قسمت لی اوت در اتوکد و نحوه ی شیت بندی توضیح دهید . خیلی ممنونم
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
     سپاس شده توسط: dementor ، kazhalbonita
    5
    سلام میشه لطفا بگید چه طوری مسیر سیو کردن رو تغییر بدیم تا در درایو سی سیو نشه

آخرین ارسال های من :
    6
    ممنون میشم که در مورد تغییر مقیاس پلانی که متریک ترسیم شده توضیح بدید.

سپاس شده توسط: kazhalbonita
    7
    (1392-9-29، 08:29 عصر)shahrvandgara نوشته است:  ممنون میشم که در مورد تغییر مقیاس پلانی که متریک ترسیم شده توضیح بدید.
    دوست عزیز
    مقوله مفصلیه ولی یک راه حل اینه که شما مبنا را براین اساس بگذارید که با یک اندازه زسم نمایید ولی اگاهانه سپس برای چاپ مقیاس مورد نظر را تعریف نمایید من نمیدونم اطلاعات اولیه شما چقدره امیدوارم پاسختون را داده باشم در غیر اینصورت باز ریزتر مطرح بفرمایید

8
    (1392-9-29، 08:26 عصر)shahrvandgara نوشته است:  
    سلام میشه لطفا بگید چه طوری مسیر سیو کردن رو تغییر بدیم تا در درایو سی سیو نشه
    با گزینه save as ودادن ادرس محل مورد نظر جهت ذخیره
    موفق باشید

9
    سلام میخوام پروفیل شبکه فاضلاب رسم کنم اما خیلی زمان بره ، یک اتولیسپ داره که این کار میکنه .

کسی میتونه کمکم کنه ...

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      سوالات آزمون جامع آخر مدرسان شریف!!! hamidataee 1,453 1391-11-14، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: hamidataee
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه 41 دقیقه‌ی پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 1 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 1 ساعت پیش alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 8-27 mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
      غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
      یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
      مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
      آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
      خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل