امتیاز موضوع:
  • 110 رأی - میانگین امتیازات: 2.95
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برنامه ریزی کنکور 1391 طراحی شهری(ترم شش و پشت کنکوری بیا تو)
2,3 , 14 رو من جای شما باشم حتما کامل می خونم چون شنیدم لازمه به اضافه ی شارتا شهر چون متنش طوریه که خلاصه اشو بخونید گیج می شید .
18,24,25 من 24 رو شروع کردم به خوندن ولی چون دانشجوی شهرسازی با اصطلاحات معماری خیلی آشنا نیست به توصیه دوستم خلاصه های این ها رو از روی جزوات خانه شهرسازان دارم می خونم
کتاب هایی مثل سیمای شهر - تئوری شکل خوب شهر - شهرسازی تخیلات واقعیات رو هم تاحدزیادی خوندم ولی توصیم اینه خلاصه اش رو بخونید .
این نظرمنه ، ترم 6.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak
سلام دوستان
منم ترم 6 شهرسازي هستم و ميخوام واسه ارشد طراحي شهري بخونم،اسكيس رو هم شرو كردم اما در مورد كتاب ها از هركي پرسيدم 50 تا كتاب رو معرفي كردن،منم مثل همه دوستان ديگه سردرگمم كه از كدوم كتاب شروع كنم كه تا سال بعد بتونم كلا آماده بشم:huh:يعني همه ي اين 50 تا كتاب و بخونم يا اونايي كه خيلي مهم هستند رو بخونم؟آخه تو يه جدولي همه ي كتاب هارو بر اساس تعداد سوالاتي كه در كنكور هر سال اومده دسته بندي كرده.
از دوستاي عزيزي كه طراحي شهري ميخونن ،خواهش ميكنم راهنماييم بكنن ،اگه در مورد رتبه هاشونم توضيحي بدن خيلي ممنون ميشم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط diamond ، kasrak
    (۱۳۹۰-۷-۲۱، ۰۸:۰۰ عصر)الي نيك نوشته است: سلام دوستان
    منم ترم 6 شهرسازي هستم و ميخوام واسه ارشد طراحي شهري بخونم،اسكيس رو هم شرو كردم اما در مورد كتاب ها از هركي پرسيدم 50 تا كتاب رو معرفي كردن،منم مثل همه دوستان ديگه سردرگمم كه از كدوم كتاب شروع كنم كه تا سال بعد بتونم كلا آماده بشم:huh:يعني همه ي اين 50 تا كتاب و بخونم يا اونايي كه خيلي مهم هستند رو بخونم؟آخه تو يه جدولي همه ي كتاب هارو بر اساس تعداد سوالاتي كه در كنكور هر سال اومده دسته بندي كرده.
    از دوستاي عزيزي كه طراحي شهري ميخونن ،خواهش ميكنم راهنماييم بكنن ،اگه در مورد رتبه هاشونم توضيحي بدن خيلي ممنون ميشم.

درود
    شما به این تاپیک مراجعه کنید و رتبه 1 کنکور 90 طراحی شهری منابع را به ترتیب اولویت معرفی نمودند.
    تا آخر را با دقت بخونید و فایلها را هم دانلود کنید.
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=3888
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط الي نيك ، lofra ، diamond ، serafina ، kasrak
    (۱۳۹۰-۷-۲۱، ۰۸:۰۰ عصر)الي نيك نوشته است: سلام دوستان

سلام شما از منابع اصلی شروع به خوندن کنید واصلا نمیخاد که سر خودتونو شلوغ کنید این منابع اصلی که مشخصند رو کامل بخونید و بعدا برای تکمیل کارتون منابع کمکی رو هم بخونید
    آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، الي نيك
    سلام دوستان....من تازه میخوام استارت بزنم برا خوندن........اگه همین منابع اصلی رو بتونم بخونم فک کنم خوب باشه....دنبتل رتبه Top نیستم......دعا کنین که قبول شم......از همه دوستان هم تشکر میکنم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      harbar miam tu site hatman ye sari be in ghesmat mizanam vaghan aalie:D
      آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
        و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
      که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
      طراحی فضاهای شهری در ایران-پاکزا
      فرایند طراحی شهری -بحرینی
      طراحی شهری -بحرینی

محيط هاي پاسخدهنده-بهزادفر
      سیر اندیشه هادر شهر سازی 1و2و3-پاکزاد

اينها از همه مهمترند

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      man donbale magalehaye jadide shahrsazi hastam.migan baraye soalate amaliye barname rizi bayad magale bekhunim.

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام من ترم هفتم ! ممن از کتابای تاریخ شروع کردم و اولین کتابی که شروع کردم تاریخ شکل شهر! نمی دونم باز اگه کسی هست که اطلاعات بیشتری دار ممنون میشم اگه راهنمایی کنه!:shy:

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
         سپاس شده توسط JAVAD4050
        سوالتون رو بپرسین دوستان زحمت جوابشو میکشن مهندس
        آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
        بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,991 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,253 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,344 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,294 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,159 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,512 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,711 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,588 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان