امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.17
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نمونه تست مباحث عمومی
بچه ها امیدوارم به دردتون بخوره چنتا تست در مورد طرح ها و شهرهای جذیذ هستش که برا ارشد مفیده

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   شهرهای جدید.pdf (اندازه: 504.19 KB / تعداد دفعات دریافت: 158)
.pdf   مباحث.pdf (اندازه: 162.02 KB / تعداد دفعات دریافت: 143)
آخرین ارسال های من :

اشتراوس : یک شهرساز هیچگاه مانند مهندس کار خود را معطل رسیدن ابزار و مواد اولیه نمی کند بلکه مانند رفو کار ناگزیر است از مصالح پیش پا افتاده و جلوی دستش استفاده کند...
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra69 ، 9123533029 ، mina91 ، shb** ، atelieahjam
خيللي عالي بود ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
مرسی حسام عزیز
آخرین ارسال های من :

محمد(ص):"اعملی یا فاطمه فانی لا اغنی عنک من الله شیئا"،فاطمه اگر عمل نداشته باشی من پیامبر هم نمیتونم واست کاری کنم.
    پاسخ
     سپاس شده توسط atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 2 1,477 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۰۴:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 1 1,228 ۱۳۹۶-۱-۱۹، ۰۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: nasim ashrafi
      ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 934 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح
      فروش ویژه گرایش طراحی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 9000 تست alireza 71 42,104 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۷ عصر
      ارسال پستی بانک تست ایران شهرساز در گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری 95 alireza 0 626 ۱۳۹۴-۶-۹، ۱۱:۵۷ عصر
      سوالات و پاسخ تشریحی زبان عمومی ارشد صبح پنجشنبه 15 بهمن 94 generalenglish 1 1,683 ۱۳۹۳-۱۱-۱۷، ۰۳:۳۲ عصر
      جواب سوالات مباحث عمومی کنکور آزاد طراحی شهری 1392 alireza 3 3,669 ۱۳۹۳-۱۰-۱۱، ۱۰:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: barzegar f
      نمونه شیت طراحی شهری در http://instagram.com/iranshahrsazcom/ alireza 1 2,836 ۱۳۹۳-۹-۲۲، ۱۰:۴۳ عصر
      کلاس تست مجازی رایگان از بانک تست ایران شهرساز-هر هفته یا هر روز leila 19 5,105 ۱۳۹۳-۵-۳۱، ۰۹:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: leila
      میخوام بدونم واسه طراحی شهری فقط مباحث ضریبش 3 هست یا مبانی هم هست؟ alireza 3 1,909 ۱۳۹۲-۱۲-۹، ۰۹:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: ریحانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان