امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.45
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیکشنری با ارزش شهرسازی رابرت کوان (کامل) The Dictionary of Urbanism - Robert Cowan
Star 
دیکشنری خوبیه (انگلیسی به انگلیسی) هیچجا رایگان پیدا نمیشد که بالاخره این فایل رو در 3 قسمت پیدا کردم، حجم کل 250mb هست واسه همین اینجا آپ نکردم
اگه لینک پاک شد بگید آپ کنم

درضمن اصل کتابِ "کوآن، رابرت؛ فرهنگ شهرسازی؛ تهران: آذرخش؛ 1386" از منابع اصلی آزمون کارشناسی ارشد برنامه‌ریزی شهری و منطقه‌ای و طراحی شهری، هست!

تعداد صفحات این کتاب: 486

Part 1 - 87.9MB
Part 2 - 87.9MB
Part 3 - 12.5MB

[ راهنما: هر 3 قسمت رو دانلود کنید(برای دانلود باید در این سایت حساب داشته باشید که رایگان است)، هر سه رو در یک فولدر ریخته، انتخاب و راست کلیک کنید. گزینه Extract HERE را انتخاب کرده و فایل PDF آن در فولدر The Dictionary of Urbanism ایجاد میشود. ]

[تصویر:  Dictionary-_Urbanism_cover.jpg]

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط mina91 ، haydariyan ، Brightness ، alireza ، میمنت ، میمنت ، sinoa

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان دانلود کتاب مجموعه مباحث و روشهای شهرسازی haydariyan 2 6,179 ۱۳۹۵-۷-۳، ۰۸:۵۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کتاب با ارزش "انگلیسی برای شهرسازان" به همراه ترجمه E.Y.I 51 20,094 ۱۳۹۴-۳-۱۷، ۰۵:۰۵ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  دانلود کتاب کمیاب" شهرسازی معاصر ایران "دکتر محمد علی کامروا E.Y.I 9 9,358 ۱۳۹۴-۳-۱۴، ۱۲:۵۸ صبح
آخرین ارسال: E.Y.I
  دانلود کتاب جستاری در تاريخ معماری و شهرسازی ايران atelieahjam 2 3,358 ۱۳۹۳-۱۰-۱، ۰۳:۰۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  دانلود کتاب آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی معماری atelieahjam 0 6,640 ۱۳۹۳-۸-۲۷، ۰۳:۴۸ عصر
  دانلود تاریخ و فرهنگ شهرنشینی جهان ( تاريخ شهرسازی جهان ) 114 صفحه WORD atelieahjam 0 1,786 ۱۳۹۳-۸-۲، ۱۰:۲۴ عصر
  دانلود کامل کتاب کارگاه برنامه ریزی شیعه(کنکور مرحله 2 برنامه ریزی شهری) E.Y.I 6 4,484 ۱۳۹۳-۳-۲۲، ۰۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: E.Y.I
  دانلود کتاب با ارزش و کم یاب فضاهای شهری در بافتهای تاریخی ایران-حسین سلطان زاده Sahab 9 12,290 ۱۳۹۲-۹-۱، ۱۰:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Sahab

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان