امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.56
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)-بدون پاسخ/آذر 92
سلام...سوال و کلید آزمون نظام مهندسی رشته معماری(طراحی)
تاریخ آزمون : آذر 92

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   memaritarahi92.pdf (اندازه: 3.06 MB / تعداد دفعات دریافت: 1,294)
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، pishrurbanist ، alireza ، MouhammadMILAD
سلام کلید ازمون طراحی معماری اذر 92 را ندارید؟ نوشته اید سوال و کلید در حالی که فقط سوال موجود است ممنون میشوم اگه کلید سوال را قرار دهید با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sahab
    سلام...سال نوتون مبارک...حق با شماست...چون سوالات طراحی به صورت تشریحی هست(و نه تستی)...از طریق سازمان نظام مهندسی نسبت به انتشار کلید اقدامی نشده....از این بابت عذرخواهی میکنم....در اولین فرصت که پاسخ یا نمونه پاسخی برای این سوالات به دستم رسید....برای شما ارسال میشود...
    باز هم شرمنده باز هم ببخشید

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات نظام مهندسی شهرسازی از سال 1384 تا 1396 alireza 0 12,870 ۱۳۹۶-۸-۴، ۱۰:۱۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود سوال آزمون نظام مهندسی معماری(طراحی)/ شهریور 95 Sahab 1 1,529 ۱۳۹۵-۷-۲۹، ۱۲:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: rahim_moradi
      دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی نقشه برداری/شهریور 95 Sahab 0 874 ۱۳۹۵-۷-۱۶، ۰۵:۱۶ عصر
    آخرین ارسال: Sahab
      دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی معماری(اجرا)/شهریور 95 Sahab 0 948 ۱۳۹۵-۷-۱۶، ۰۵:۱۰ عصر
      دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی معماری(نظارت)/ شهریور95 Sahab 0 1,176 ۱۳۹۵-۷-۱۶، ۰۴:۵۶ عصر
      دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی شهرسازی/شهریور95 Sahab 0 1,412 ۱۳۹۵-۷-۱۶، ۰۴:۴۰ عصر
      دانلود سوالات نظام مهندسی معماری اسفند 1389 طراحی(سری 1C منتظر باشید) alireza 2 9,828 ۱۳۹۵-۵-۱۹، ۰۱:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: 1389gaz
      دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی شهرسازی / بهمن 94 Sahab 1 1,237 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: Adel Lotfi
      دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی نقشه برداری/ بهمن 94 Sahab 0 765 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۰۸:۲۰ صبح
      دانلود سوال و کلید آزمون نظام مهندسی عمران (محاسبات)/ بهمن 94 Sahab 0 807 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۰۸:۱۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان