امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتقاد و پیشنهاد:هدف سایت
پیام یکی از اعضا:
سلام.
خیلی ممنون از فعالیت های سایت
من یه مشکلی دارم. احساس میکنم فعالیت ها هدف دار نیست. مثلاً این دو تا میزگردی که تا الان اطلاع رسانی شده: در تصویر چه چیزی می بینید و آرمانشهر.
مسلمه که یه ضرورتی حس شده که همچین فعالیتی برگزار میشه. ولی برای اجرای بهترش نیازمند اینه که براش هدف گذاری شه و برنامه ریزی شده باشه. وگرنه بحث ها به حاشیه کشیده میشه. نمیدونم اینو کجا و به کی باید میگفتم. رو خود پست هم این نظر رو بیان کردم. امیدوارم که حرفم بی جا نباشه و کمکی کنه به بهتر شدن محتوای سایت.

یک مشکل دیگه که من دارم اینه که هیچ وقت از هدف انجمن تصور درست و دقیقی نداشته م. اینجا یک محل تعامل بین شهرسازاس؟ یه منبع درآمدیه؟ یه سایت آموزشیه؟... هرکدوم اینا یا همه شون که باشه اصلن بد نیس. (نمیخام سوءتفاهمی پیش بیاد شاید بد دارم منظورمو میرسونم). هرچیزی که باشه یه هدف اصلی داره که میتونه همه ی این فعالیت ها رو زیرمجموعه ی خودش داشته باشه. این هدف جایی نوشته شده تو سایت؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
جواب عضو محترم:
در مورد نظر اولتان میتوانید با من از طریق پیام خصوصی در ارتباط باشید تا به یک نتیجه مشترک برسیم و اجرایی شود.
در مورد نظر دوم:
اوایل همه چی رایگان بود و هدف اصلی هم مکانی برای ارتباط شهرسازان و معماران بود که با بالارفتن حجم سایت دیگر توان پرداخت نبود و مجبور شدیم عضویت ویژه را راه اندازی کنیم.
هنوز هم هدف همان است و در کنار آن آموزش،فصلنامه،آزمون،مشاوره و کلاس های حضوری و آنلاین را راه اندازی کردیم.
بعد از اهداف جانبی بالا تلاش داریم که مکانی برای معرفی شهرسازان به ارگانها داشته باشیم و بتوانیم شهرسازان متقاضی را معرفی کنیم و مطمئن باشید که همه ما هدفی مشترک را خواهیم داشت و آن هم کمک به جامعه شهرسازی
با تشکر

پاسخ
 سپاس شده توسط shadana ، Brightness ، dementor ، yaser seraj
من انتقاد دارم به وضعیت فعلیه سایت!! منم احساس می کنم هدف سایت داره تغییر می کنه :( کاش بخش فروشگاه کلا جدا میشد! تو یه سایت دیگه پیگیری می شد... من هر سری میام اینجا به جا انجمن فک می کنم اومدم فروشگاه! :(
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
(۱۳۹۳-۳-۱۱، ۰۱:۰۷ عصر)FaTyJo0oN نوشته است: من انتقاد دارم به وضعیت فعلیه سایت!! منم احساس می کنم هدف سایت داره تغییر می کنه :( کاش بخش فروشگاه کلا جدا میشد! تو یه سایت دیگه پیگیری می شد... من هر سری میام اینجا به جا انجمن فک می کنم اومدم فروشگاه! :(
تشکر قسمت ارسال های فروشگاه را میشه از آمار حذف نمود که فکر میکنم منظورتان بیشتر پایان نامه ها بود که یکی از اعضا این کار را انجام میده و برای رفاه حال دانشجویان قبول کردیم در سایت قرار دهد و درآمدش هم به حساب خودشان واریز می شود.
اگر به جز این است اعلام کنید

پاسخ
سلام مهندس FaTyJo0oN مطمن باش هر کاری انجام میشه جهت رفاه حال دانشجویان هست و گرنه بخوی یه پایان نامه 10 مگی اونم با این سرعت ماشاالله که چندین بار اپلود میکنی قطع میشه

این زحمات واسه رفاه حال شماهاس و گرنه یه ساعت چشم به صفحه لب تاب تا یه فایل اپلود میشه نه واسه 7 تومان یا 8 تومان هست که پول اینترنتشم نمیشه

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  صحبت های یک عضو بعد از دوری از سایت و بازگشت مجدد alireza 0 1,461 ۱۳۹۳-۸-۱۰، ۱۰:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  انتقاد از سایت hamid_shahrsaz 7 4,559 ۱۳۹۳-۶-۸، ۱۲:۳۳ عصر
  فقط انتقاد کنید alireza 41 24,816 ۱۳۹۳-۳-۹، ۱۱:۴۶ صبح
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 2,948 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  یه پیشنهاد دیگه پریوش 1 2,158 ۱۳۹۱-۵-۲۶، ۰۹:۲۲ صبح
  چنتا پیشنهاد ناقابل:دی Vasta 2 3,059 ۱۳۹۱-۱-۲۷، ۰۴:۴۳ عصر
آخرین ارسال: Vasta
  پیشنهاد نمایش محل سکونت کاربران به صورت اختیاری sardarekord 8 4,238 ۱۳۹۱-۱-۶، ۰۷:۱۴ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  پیشنهاد ایجاد دانشگاه مجازی aramo 5 3,078 ۱۳۹۰-۱۱-۱۱، ۱۲:۲۳ عصر
آخرین ارسال: elham90
  پیشنهاد kiana7822 1 1,651 ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۰۸:۱۲ عصر
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,321 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: lofra

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان