امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
من هم رای دادم!شرکت مجدد ایران شهرساز در جشنواره وب ایران
سلام و تشکر از دوستانی که سال گذشته به ایران شهرساز رای دادند.
متاسفانه آماری مبنی بر تعداد رای را جشنواره بعد از درخواست ارائه نداد که از نقاط ضعف جشنواره می باشد و امسال قصد شرکت نداشتیم و به درخواست مهندسین سایت که مهندس سحاب بیشترین پیگیری را داشتند با اینکه مهلت ثبت سایت تمام شده بود ولی بدلیل آمار درخشان سال گذشته سریعا درخواست سایت مورد تایید قرار گرفت و سایت ایران شهرساز مورد تایید در گروه شبکه های اجتماعی قرار گرفت امیدواریم همچون سال گذشته این بار بتوانیم رتبه خوبی را کسب کنیم.
رای گیری مردمی جشنواره وب ایران از 15 دی ماه1392 به صورت رسمی آغاز شد و تا تاریخ 30 بهمن 1392 ادامه خواهد داشت و سایت های برتر جشنواره در دو گروه به انتخاب داوران و رای گیری مردمی معرفی خواهند شد.
طریقه رای دادن:
بعد از دادن رای ایمیل تایید یه برای شما ارسال می گردد که با باز کردن ایمیل و کلیک کردن بر روی لینک تایید، مراحل رای شما کامل می گردد.
[تصویر:  iranshahrsaz.com_iranshahrsaz-festival.jpg]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط reza1366 ، sardarekord ، Avril256 ، Sahab ، khansa ، haydariyan ، امير سويزي ، century21 ، atelieahjam
من هم رای دادم!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط khansa ، haydariyan ، alireza
برای تشکر از زحمات شما مهندس دهقان عزیز و مدیران دیگر این کوچکترین کاری است که میتوانیم برای انجمن خودمان انجام دهیم
من هم رای دادم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط reza1366 ، khansa ، haydariyan ، alireza
من هم رای دادم دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط reza1366 ، khansa ، haydariyan ، alireza
سلام...رای به ایران شهرساز داده شد...
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
رای شما برای وبسایت‌ زیر با موفقیت تایید شد
iranshahrsaz.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
[تصویر:  w410.gif]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
تاییدیه ارسالی از طریق ایمیل سایت:
مهندس CLONER1990

پاسخ
 سپاس شده توسط Cloner ، khansa ، haydariyan
با درود من هم رای دادم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    کوچکترین کاری بود که میتونستم انجام بدم مرسی از سایت خوبتون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,874 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
      عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,806 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 965 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,850 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
      ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,333 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
      جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,370 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
      قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,138 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
      در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,192 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: sarayhaddadi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان