امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
افتتاح بانک نرم افزاری ایران شهرساز
سلام دوستان
از امروز 22 دی ماه 92 انجمن نرم افزار ایران شهرساز افتتاح شد.
امیدواریم با قرار دادن بهترین و کاربردی ترین نرم افزار های شهرسازی و معماری بتوانیم بانک نرم افزاری خوبی را در سایت داشته باشیم.
لطفا برای قرار دادن نرم افزار آن را ZIP کرده و رمز iranshahrsaz برای آن قرار دهید تا سایت توسط موتورهای جستجوگر بلوکه نشود.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Avril256 ، arvik
سلام.
ممنون از شما آقای دهقان تاپیک خیلی خوبیه و جای خالیش حس میشد.

فقط یه مشکل هست برخی نرم افزارهای کاربردی شهرسازی مثل ArcGIS یا CityEngine یا Autodesk Infrastructure Modeler حجمی بالایی دارن و آپلود اون روی سایت با اینترنت خانگی غیر ممکنه! به نظرتون اینجور نرم افزارها رو چطور قرار بدیم؟؟ از لینک سایتای دیگه میشه استفاده کرد؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط century21
    ArcGIS را با حجم 815 مگ در سایت قرار داده ایم و بقیه نرم افزار ها را با استفاده از اسپیلت به چند قسمت تقسیم کنید و به مرور آپلود کنید.
    حجم CityEngine یا Autodesk Infrastructure Modeler چقدر است؟

پاسخ
    جفتشون حجمی تقریبا 2گیگ دارن که نسخه 64 و 32 جدا هستن......
    البته خود CityEngine بدون فایلهای اموزشی و مدلها حجمی تقریبا 200 مگ داره که سعی میکنم یکی دو روزه آپش کنم

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    سلام

بسیار عالی!!!! ایده فوق العاده ای است!!!

ان شاء ا... در روزهای آینده که فرصت شود، سعی می کنم، قدمی هر چند اندک در قسمت نرم افزار داشته باشم!
    آخرین ارسال های من :

اگر می خواهی پس از مرگ فراموش نشوی

یا چیزی بنویس که قابل خواندن باشد، یا کاری کن که قابل نوشتن باشد.
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza
    کار بسیار خوبی است من هم مشارکت میکنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    بچه ها هر نرم افزاری خواستید فقط اشاره کنید براتون میزارم

پاسخ
     سپاس شده توسط arvik ، century21

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری mtr6510 0 1,112 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      درخواست رایگان نرم افزار مشابه تدکار یا تکسا فرشته رجبی 0 641 ۱۳۹۵-۴-۳۱، ۰۹:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: فرشته رجبی
      دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند sibel 9 6,892 ۱۳۹۵-۲-۳۰، ۱۱:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      توضیحاتی درباره ۳ نرم افزار جدید طراحی شهری تلگرام1 0 819 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۷:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: تلگرام1
      نرم افزارSketch up pro7 faezeh1372 4 2,536 ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۳:۳۳ عصر
      WebsiteToPDF نرم افزار بافرمت apk faezeh1372 0 1,229 ۱۳۹۳-۱۲-۲۰، ۰۵:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: faezeh1372
      دانلود نرم افزار Expert Choice 2000+ به همراه سریال نرم‌افزار alireza 1 6,064 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۷:۵۸ عصر
    Smile دانلود نرم افزار محاسبات مخلوط بتن Concrete Mix Designer kamran-m 0 1,857 ۱۳۹۳-۲-۲۰، ۰۹:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: kamran-m
      فایل pfd را باز کنید...از دست acrobar reader راحت شوید و این نرم افزار را دانلود کنید alireza 0 1,607 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۱۰:۳۰ عصر
      نرم افزار Super Decisions برای تحلیل AHP و ANP erfki 0 4,344 ۱۳۹۲-۱۲-۱۱، ۱۲:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: erfki

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان