ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پیام نوری هایی که امروز امتحان شناخت فضای شهری داشتن بیان اینجا .......
سلام دوستان امیدوارم تو امتحاناتون موفق بوده باشین یه سوال دارم اونم اینه که به نظر شما سوالات امتحان شناخت فضای شهری درست بود و موردی نداشت؟؟؟؟؟؟چون بچه های دانشگاه ما اعتراض داشتن که تو منبع این سوالا نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟منتظر پاسخ هاتون هستم........
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
 سپاس شده توسط: Sasymina
2
RE: پیام نوری هایی که امروز امتحان شناخت فضای شهری داشتن بیان اینجا .......
سلام. منم از بچه های شهرسازی اردبیل هستم. آره ما هم همین مشکلو داشتیم
چطوری میتونیم پیگیریش کنیم؟

آخرین ارسال های من :
    3
    نمیدونم من دارم از طریق دانشگاه پیگیری میکنم به دوستاتون بگین برن تو سایتشون اعتراض کنن و بگن سوالات تو منبع موجود نبوده تا ببینیم چی میشه.........

سپاس شده توسط: Sasymina
    4
    سلام سوالات از یه منبع دیگه بود به ما گفتن دوباره برگزار میشششششششششششه

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: Sasymina ، dementor
      5
      اینم از عجایب میتونه باشه البته در ایرانمون خیر13

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: fatima0
      6
      دوستان نتایج شناخت اومده برین نسبت به سوالات اعتراض کنین...................

7
      به نظرتون اثری هم دارهSigh

8
      تنها کاریه که از دستمون برمیاد..............

9
      متنی که یکی از کاربران سایت urbanity توی سایت قرار داده:
      سلام دوستای عزیزم
      امتحان تحلیل فضای شهری دوباره برگزار میشه
      امروز و فردا مهلت ثبت نام دارین دوستان
      از مسیر زیر ثبت نام کنین:
      ثبت نام/ عملیات ثبت نام/ درخواست امتحان مشروطین، دروس ریزشی و تک درس (سپس در قسمت ترم تحصیلی کد 3922 را وارد کنین و در قسمت نوع ثبت نام امتحان، دروس ریزشی مرحله اول رو انتخاب کرده و بعد زدن گزینه جستجو، پس از باز شدن جدول بر روی گزینه عدم انتخاب کلیک کنید)
      موفق باشید

سپاس شده توسط: Cloner
      10
      لینک زیر را هم ببینید:
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=19726&pid=60421#pid60421
      آخرین ارسال های من :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        پروژه شناخت دو فضای شهری در ایران و ایتالیا Safoora_Tn 2,150 1393-11-11، 11:00 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        شناخت و تحلیل فضای شهری yalda89 1,348 1393-9-10، 12:53 عصر
      آخرین ارسال: yalda89
        دانلود پروژه تحلیل فضای شهری dementor 1,512 1393-3-10، 04:11 عصر
      آخرین ارسال: maryam taban
        شناخت فضای شهری(La Defense) E.Y.I 875 1392-12-21، 02:27 عصر
      آخرین ارسال: E.Y.I
        پروژه فضای شهری marziyeh.b 2,000 1392-11-27، 02:04 صبح
      آخرین ارسال: alireza
        تاریخ آزمون مجدد شناخت فضای شهری پیام نور alireza 2,106 1392-11-23، 09:35 عصر
      آخرین ارسال: shokoofe.aflatooni
        "باغ هستی" الگویی ایرانی،برای طراحی یک فضای شهری sara0111 1,441 1392-9-2، 09:23 عصر
      آخرین ارسال: sara0111
        مقايسه مبلمان شهری برای معلولين داخل کشور با خارج از کشور sara0111 1,270 1392-8-28، 07:46 عصر
      آخرین ارسال: sara0111
        سرفصل شناخت فضای شهری m.marziye 1,285 1392-5-18، 11:59 عصر
      آخرین ارسال: m.marziye
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
        درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 8-27 mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
        غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
        درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
        یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
        مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
        آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
        خصوصیات پارتیشن ام دی اف 8-8 shahabi30 arezoo0884 گفتگوی آزاد
        نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید 8-6 s1s2s3 mamamama تالار گفتمان طراحی شهری
        غیر رایگان  طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf 8-5 ماراویا nneda65 طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
        سوالات نظام مهندسی شهرسازی از سال 1384 تا 1396 8-4 alireza alireza سوالات
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل