ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پیام نوری هایی که امروز امتحان شناخت فضای شهری داشتن بیان اینجا .......
سلام دوستان امیدوارم تو امتحاناتون موفق بوده باشین یه سوال دارم اونم اینه که به نظر شما سوالات امتحان شناخت فضای شهری درست بود و موردی نداشت؟؟؟؟؟؟چون بچه های دانشگاه ما اعتراض داشتن که تو منبع این سوالا نبوده؟؟؟؟؟؟؟؟منتظر پاسخ هاتون هستم........
آخرین ارسال های من :

" تمدن، تنها زاییده اقتصاد برتر نیست، درهنروادب و اخلاق هم باید متمدن بود و برتری داشت "  

لویی پاستور 
 سپاس شده توسط: Sasymina
2
RE: پیام نوری هایی که امروز امتحان شناخت فضای شهری داشتن بیان اینجا .......
سلام. منم از بچه های شهرسازی اردبیل هستم. آره ما هم همین مشکلو داشتیم
چطوری میتونیم پیگیریش کنیم؟

آخرین ارسال های من :
    3
    نمیدونم من دارم از طریق دانشگاه پیگیری میکنم به دوستاتون بگین برن تو سایتشون اعتراض کنن و بگن سوالات تو منبع موجود نبوده تا ببینیم چی میشه.........

سپاس شده توسط: Sasymina
    4
    سلام سوالات از یه منبع دیگه بود به ما گفتن دوباره برگزار میشششششششششششه

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: Sasymina ، dementor
      5
      اینم از عجایب میتونه باشه البته در ایرانمون خیر13

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: fatima0
      6
      دوستان نتایج شناخت اومده برین نسبت به سوالات اعتراض کنین...................

7
      به نظرتون اثری هم دارهSigh

8
      تنها کاریه که از دستمون برمیاد..............

9
      متنی که یکی از کاربران سایت urbanity توی سایت قرار داده:
      سلام دوستای عزیزم
      امتحان تحلیل فضای شهری دوباره برگزار میشه
      امروز و فردا مهلت ثبت نام دارین دوستان
      از مسیر زیر ثبت نام کنین:
      ثبت نام/ عملیات ثبت نام/ درخواست امتحان مشروطین، دروس ریزشی و تک درس (سپس در قسمت ترم تحصیلی کد 3922 را وارد کنین و در قسمت نوع ثبت نام امتحان، دروس ریزشی مرحله اول رو انتخاب کرده و بعد زدن گزینه جستجو، پس از باز شدن جدول بر روی گزینه عدم انتخاب کلیک کنید)
      موفق باشید

سپاس شده توسط: Cloner
      10
      لینک زیر را هم ببینید:
      http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=19726&pid=60421#pid60421
      آخرین ارسال های من :

موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        پروژه شناخت دو فضای شهری در ایران و ایتالیا Safoora_Tn 1,847 1393-11-11، 11:00 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        شناخت و تحلیل فضای شهری yalda89 1,151 1393-9-10، 12:53 عصر
      آخرین ارسال: yalda89
        دانلود پروژه تحلیل فضای شهری dementor 1,350 1393-3-10، 04:11 عصر
      آخرین ارسال: maryam taban
        شناخت فضای شهری(La Defense) E.Y.I 813 1392-12-21، 02:27 عصر
      آخرین ارسال: E.Y.I
        پروژه فضای شهری marziyeh.b 1,735 1392-11-27، 02:04 صبح
      آخرین ارسال: alireza
        تاریخ آزمون مجدد شناخت فضای شهری پیام نور alireza 1,794 1392-11-23، 09:35 عصر
      آخرین ارسال: shokoofe.aflatooni
        "باغ هستی" الگویی ایرانی،برای طراحی یک فضای شهری sara0111 1,258 1392-9-2، 09:23 عصر
      آخرین ارسال: sara0111
        مقايسه مبلمان شهری برای معلولين داخل کشور با خارج از کشور sara0111 1,150 1392-8-28، 07:46 عصر
      آخرین ارسال: sara0111
        سرفصل شناخت فضای شهری m.marziye 1,159 1392-5-18، 11:59 عصر
      آخرین ارسال: m.marziye
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 4-3 alireza shivashf تالار گفتمان طراحی شهری
        100 نکته درک عمومی معماری 3-25 MHAKBARI wallflore تحقیقات و جزوات
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-20 alireza udesigner تالار گفتمان طراحی شهری
        درخواست رایگان  نقشه منطقه بندی شهر شیراز 3-20 haydariyan haydariyan درخواست نقشه
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 9... 3-20 alireza gholamirayan تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-19 alireza payam_km تالار گفتمان طراحی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-18 alireza rikhtehgaran تالار گفتمان طراحی شهری
        نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی 3-17 alireza nassi تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-17 alireza فرانک پورامین تالار گفتمان طراحی شهری
        دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 3-17 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری ... 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 3-16 alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        الزام اصلاح مغایرت معدل برای داوطلبان مجاز در کنکور کارشناسی ارشد 96 3-14 Sahab Sahab اخبار دانشگاه
        مهم:دانلود فیلم اموزش جامع تری دی مکس3dmax به زبان فارسی 3-14 rezahuman9 alireza عکس ، فیلم و mp3
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل