امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بیایید با هم طراحی کنیم با جایزه 6 ماه عضویت ویژه که هزینه اش را خودم میدم
سلام
یک نقشه با عرض 14.5 متر و طول 34.5 که 60 درصد زیر بنا می باشد و به صورت بنایی با 3 پارکینگ و 1 واحد همکف و دو واحد طبقه اول
درب از ساختمان
به بهترین طرح دستی 6 ماه عضویت ویژه خواهم داد.

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه طراحی پلان پارکینگ (هدیه : اکانت عضویت ویژه 6 ماهه ایران شهرساز) geo 40 59,648 ۱۳۹۵-۴-۲۷، ۰۷:۱۶ عصر
آخرین ارسال: Mist
  با عرض سلام نقشه های شهری و... استان سیستان و بلوچستان خصوصا شهر هامون رو میخواستم alireza 1 1,326 ۱۳۹۴-۱-۲۵، ۱۰:۱۷ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست نقشه تاسیسات شهری چند تا شهر که خیلی زیاد لازمش دارم...... dementor 2 1,953 ۱۳۹۳-۱-۲۲، ۱۲:۱۱ عصر
آخرین ارسال: dementor
  درخواست نقشه های با جزئیات بالا برای منطقه قاسم آباد در مشهد alireza 22 13,734 ۱۳۹۲-۷-۲۶، ۰۳:۳۱ عصر
آخرین ارسال: elham90
  من یک نقشه میخوام با عرض 7.20 در 17 متر با 2متر حیاط میخوام 2 خوابه و پارگینگ mhdashti 0 1,266 ۱۳۹۱-۱۱-۲۲، ۱۱:۲۶ عصر
آخرین ارسال: mhdashti
  دوستان آیا کسی نقشه کدی شهر یزد، کرمان ، تبریز و شوشتر را دارد؟؟ مهشید قایینی 2 2,612 ۱۳۹۱-۱۱-۵، ۰۱:۰۳ صبح
آخرین ارسال: CJ-07
  پلان بازار با فرمت dwg SA E ED 1 3,864 ۱۳۹۱-۹-۲۱، ۰۲:۰۸ عصر
آخرین ارسال: MEHRAZZZ
  نقشه یه زمین با کاربریه فرهنگی تو بافت های تاریخیه تهران میخواستم atefeh6618 0 1,277 ۱۳۹۱-۹-۱۱، ۰۶:۴۲ عصر
آخرین ارسال: atefeh6618
  نقشه کد میدان نقش جهان با کاربری های اطرافش mahdiyeh 2 3,192 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست نقشه برای زمین 250 متری شمالی تک واحدی با 4 پارکینگ زیر پیلوت زیربنا 120 meisamya 0 1,767 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: meisamya

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان