امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
9 ترمی و 8 ترمی ها بیان کارتون دارم فقط 1 دقیقه
سلام
من خیلی دلگیرم چون دیگه دانشجو نیستم خیلی دوست دارم دوباره برم دانشگاه پیش دوستان ولی نمیشه چون اونها نیستند و تموم شد همه چی
شما که الان دانشجویید چه حالی دارید خیلی خوشحالید نه
میتونم ازتون یه تقاضا کنم در 1 دقیقه یک خاطره بنویسید
کدوم دوستتون را خیلی دوست دارید؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
behtarin khatere man kelase adabiyati bud ke dashtim hey zed in pesara sher sorudam va besyar dustan feyz bordan hey yadesh bekheyr ye hamchin kelasayi dashtim 34m

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۱۲:۴۷ صبح)elnaz.h نوشته است: behtarin khatere man kelase adabiyati bud ke dashtim hey zed in pesara sher sorudam va besyar dustan feyz bordan hey yadesh bekheyr ye hamchin kelasayi dashtim 34m
یادتون نیست یکیش را بزارید
یک لحظه دلم گرفت به جان خودم Sigh

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سر کلاس زبان خیلی خوش میگذشت

پاسخ
chera yadam ke hast vali chon bishtar mozoash marboot be kelase shayad ziyad baghiye bahash ertebat peyda nakonan alan ke mob on hastam farda yekisho mizaram

پاسخ
¯ این شعرو واسه یکی از بچه های کلاسمون گفتم که اسمش در شعر مشخصه Ws3(یادگاری برای 89 بجنووورد)

به نام خداوند جان آفرین همان آفریننده ی مش رحیم

¯

خداوند غاز و خداوند فیل همان آفریننده ی ریش سبیل

¯

سخن می برم زان یکی بی نما رحیم نام است و بی دست وپا

¯

بسی خود شیرین وبسی بد ادا همه دانند که دارد فقط ادعا

¯

همی لوس است و پر دردسر فدایش مادر که هست تک پسر

¯

شگفتا ندانم که است در کمین؟ نگنجد در این باورم همچو این

¯

بود شرط گر دختری خواهدش بباید زند ریش سبیل تا تهش

¯

نه اینکه شود نازک آن ابروان که شاید برد دل ز این دختران

¯

چه گویم ز این گردش روزگار که گشتم بدین بد گوهر همجوار

پاسخ
 سپاس شده توسط dementor
واقعا وقتی درسا و کلاسا تموم میشه ادم میفهمه چه دورانی بوده اونم رشته ای مثل شهرسازی...
دوستانی که مشغول به تحصیلن قدر لحظات رو بدونید!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    خیلی خوشکل بود خانم الناز
    شما چرا شاعر نشدید!Ws17

پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۰-۳۰، ۰۴:۳۴ عصر)زمردیان نوشته است: خیلی خوشکل بود خانم الناز
    شما چرا شاعر نشدید!Ws17
    دیگه ایمکانات نبود نسدیم دیگه 67

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 1395 alireza 48 6,125 ۱۳۹۵-۶-۱۰، ۰۲:۵۵ صبح
    آخرین ارسال: mahbub1993
      با رتبه 162و با انتخاب تمام روزانه ها و شبانه ها و امتحان عملی عالی قبول نشدم! alireza 4 2,144 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۲:۵۳ صبح
    آخرین ارسال: farnoosh22
      فرم رزرو ورک شاپ رایگان آمار فنون و روش ها موسسه کیمیافکر-5 شنبه 4 تیر ماه 7 ساعت alireza 3 1,149 ۱۳۹۴-۳-۲۹، ۰۱:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      بهترین نتیجه(1 برنامه ریزی 4 طراحی )نتایج کنکور 94 اومددددد کنکوری ها رتبه چند شدید! alireza 46 8,292 ۱۳۹۴-۳-۱۳، ۰۹:۱۴ صبح
      هزینه پردیس های خودگردان بهشتی و تهران تو رشته طراحی شهری ترمی چقدره ؟ alireza 0 1,481 ۱۳۹۴-۲-۳۰، ۰۹:۳۴ عصر
      من اطمينان دارم كه سوال129امار و اصلا جواب ندادم جون بلد نبودم، ولي تو باسخنامه براي alireza 1 992 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۴۳ عصر
    آخرین ارسال: haydariyan
      فقط تا رتبه 593 میتواند روزانه قبول شود اتفاقی جدید در نتایج کنکور 94 برنامه ریزی alireza 1 1,118 ۱۳۹۴-۲-۲۲، ۱۱:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: ویسوگ
      کل کل برای کسب رتبه 1 کنکور 94-فقط اونهایی که در اندیشه رتبه 1 هستند دعوتند alireza 18 7,409 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۰۹:۴۴ عصر
    آخرین ارسال: marzirjb
      سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم. ویسوگ 12 3,384 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۵۷ عصر
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      جواب ها اومد.... اعلام نتایج ارشد 93 alireza 183 37,197 ۱۳۹۳-۱۱-۲۸، ۰۸:۴۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان