امتیاز موضوع:
  • 73 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نحوه ارسال مطلب در سایت(آموزش)
سلام

با توجه به درخواست چند عضو محترم سایت این آموزش را بصورت تصویری برای شما آماده کردم. امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم.

مراحل تصویر را ادامه دهید اگر موردی بود در همین تاپیک سوالاتتون را بنویسید.

مرحله اول:

مرحله دوم:

مرحله سوم:

.jpg   iranshahrsaz2.jpg (اندازه: 69.98 KB / تعداد دفعات دریافت: 239)

مرحله چهارم:

مرحله پنجم:

.jpg   iranshahrsaz4.jpg (اندازه: 19.53 KB / تعداد دفعات دریافت: 203)

چون تعدادی از دوستان رخواست ارسال فایل های با حجم بالا را داشتند و قبلا در سایت ارسال شده لینک اون را براتون میزارم کلیک کنید:

آموزش ارسال فایل های بیش از 20 مگابایت در سایت از طریق winrar

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid12921

موفق باشید و از تمام شهرسازان ومعماران که این سایت را پربار نمودند و به همکاران مهندس خود کمکی نمودند صمیمانه تشکر می نمایم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، Sadeghpour ، leila ، deldar ، somita ، 0RKIDEH ، kasrak ، godonly. ، shahryar ، saeed nasiri majd ، sara0111 ، MHAKBARI ، javad jamshidi ، atoosa.marzban ، URBAN 98 ، dely_sh ، .Utopia ، century21 ، 88404121 ، atelieahjam ، zahra2130 ، Neda.N ، mil@d
سلام دوستان

اگر در آموزش مشکلی بود بهم پیام دهید چون قالب سایت تغییر کرده و ممکنه بعضی از قسمت ها تغییر کرده باشد مثلا در این تصویر ابر ی که مستقیم میتونیم ارسال کنیم الان فعال نیست .

ممنون از همه شما

پاسخ
 سپاس شده توسط deldar ، atelieahjam ، zahra2130
مهندس اگه میتونیدبا قالب جدید واسمون بذارین میخام بچه ها رو سورپریزکنم
مرسییی;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۰-۳-۲۰، ۱۱:۳۷ صبح)javad4050 نوشته است: مهندس اگه میتونیدبا قالب جدید واسمون بذارین میخام بچه ها رو سورپریزکنم
مرسییی;)

سلام مهندس جواد عزیز

ممنون از شما

خیلی تفاوتی نداره من به اختصار توضیح را مینویسم شاید سوال خیلی از دوستان باشه(البته همه شما استادید و قبلش عذرخواهی میکنم)

1- در هر انجمنی که میخواهید ارسال موضوع جدید داشته باشید وارد میشوید.

2- ارسال موضوع جدید را که در بالا و پایین هست را میزنید.

3- عنوان را مینویسیدو در قسمت سفید مطالب خود را تایپ میکنید.

4- اگر خواستید فایل word یا pdf یا ....و یا فایل زیپ شده را به مطلبتون اضافه کنید کافیه در قسمت پایین صفحه (پیوست جدید) browse را بزنید و فایل خود را از سیستم خود وارد کنید.وسپس افزودن پیوست را بزنید.بعد فایل آپلود میشود.

5- شما میتونید 5 فایل را آپلود کنید و با توجه به فرمت آنها تا 10 مگابایت را آپلود کنید.

6-قبل از ارسال نهایی دکمه پیش نمایش ارسال را بزنید تا شما مطلب خود را قبل از ارسال ببینید و در آخر ارسال را بزنید.

در صورتی که خواستید میتونید مطلب خود را بعد از ارسال ویرایش ویا حذف کنید.

موفق باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، deldar ، leila ، somita ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، century21 ، atelieahjam
سلام
من میخوام یکسری ابزار کد رو برای دانلود در سایت قرار بدهم . در کدام قسمت قرار بدم؟
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
(۱۳۹۰-۵-۱۴، ۰۲:۲۶ عصر)elena نوشته است: سلام
من میخوام یکسری ابزار کد رو برای دانلود در سایت قرار بدهم . در کدام قسمت قرار بدم؟

درود

فعلا در این انجمن بزارید اگه لازم شد انجمن مربوطه را میسازم و خودم منتقل شون میکنم.

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=8

با سپاس

پاسخ
سلام

چون تعدادی از دوستان رخواست ارسال فایل های با حجم بالا را داشتند و قبلا در سایت ارسال شده لینک اون را براتون میزارم کلیک کنید:

آموزش ارسال فایل های بیش از 10 مگابایت در سایت از طریق winrar

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...1#pid12921

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Brightness ، atelieahjam
بدرخواست اعضا آپ شد.

پاسخ
بدرخواست اعضا آپ شد.

پاسخ
سلام بدرخواست اعضا ....up

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,270 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عذرخواهی مدیریت سایت ایران شهرساز alireza 41 15,799 ۱۳۹۴-۱۲-۱۴، ۰۴:۵۹ صبح
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 957 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,821 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,260 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,361 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,117 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,921 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,899 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان