امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تعریف شهر جدید، انواع شهر جدید و اهداف و....
تعریف شهر جدید ، انواع شهر جدید ، هدف از ایجاد آنها ، پیشینه شهر های جدید در جهان موضوعاتی هستند که در این فایل بصورت ورد قابل مطالعه است .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط morvarirazigar
با عرض شرمندگی فایل پیوست نشده بود مجبور شدم دوباره ارسال کنم

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   تعریف شهر جدید ، انواع آنها و .... .docx (اندازه: 316.54 KB / تعداد دفعات دریافت: 235)

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saba sabooh

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  90.293 46- مدیریت شهری و نقش آن در توسعه ی سازمان فضایی شهر بابلسر سیدمحمد رستمکلایی aramo 1 3,900 ۱۳۹۵-۹-۲۰، ۱۰:۳۶ عصر
آخرین ارسال: oyster
  مقاله شهر پست مدرن - word atelieahjam 0 2,271 ۱۳۹۴-۸-۲، ۰۴:۵۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مقاله فضاهای عمومی شهر فراصنعتی و نقش های در حال تغییر آنها - word atelieahjam 0 1,974 ۱۳۹۴-۸-۲، ۱۰:۲۲ صبح
  مقاله مکانیابی شهر جدید سهند atelieahjam 0 912 ۱۳۹۴-۸-۱، ۰۶:۴۷ عصر
  مقاله هويت بخشى به شهر از طريق بهره گيرى از عناصر طبيعى atelieahjam 0 1,139 ۱۳۹۴-۸-۱، ۰۵:۲۳ عصر
  بررسي كيفيت مبادي ورودي شهرهاي گردشگري با تاكيد بر جامعه گردشگران نمونه موردي: شهر با cnstm 0 884 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: cnstm
  مقاله دانلود مستند سازی طراحی شهر زیرزمینی ”گوجی“ در ویتنام از منظر پدافند غیر عامل word atelieahjam 0 1,994 ۱۳۹۴-۱-۸، ۰۴:۳۵ عصر
  مقاله تحلیلی بر رابطه‌ی سرانه‌ی کاربری‌های زمین و اندازه‌ی شهر در طرح‌های جامع شهرهای ایران khansa 0 1,318 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۰۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: khansa
  3 مقاله +1 پاورپونت از" شهر الکترونیک" faezeh1372 0 1,391 ۱۳۹۳-۱۲-۱۹، ۰۸:۳۰ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  مقاله دانلود مقاله نقش دولت در تحولات فضایی شهر بابل atelieahjam 0 1,072 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۰۳:۲۵ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان