امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد 93 دانشگاه آزاد....پایان هفته
ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد سال 93 دانشگاه آزاد اسلامی تا پایان هفته جاری آغاز می‌شود.

به گزارش سرویس «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ثبت‌نام آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی برای سال 93 به صورت اینترنتی تا پایان هفته جاری آغاز می‌شود.

داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.net نسبت به ثبت‌نام خود در این آزمون اقدام کنند.

بر اساس گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد خرداد ماه سال آینده برگزار می‌شودخواهد بود.

منبع :
http://isna.ir/fa/news/92103017159/%D8%A...8%A7%D9%86
آخرین ارسال های من :

تو قلب ِ من یه امپراطوره .. تسلیم میشه چونکه مجبوره

[/size][/size]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
ممنون
ان شالله امسال ثبت نام میکنم و دیگه قبولی با تلاشم ولی هیچی نخوندمWs17

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  افتضاحی که دانشگاه شهید بهشتی به بار آورد!!!!!!!!!!! foroogh.r 17 8,536 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: M-Noori
  ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 93 آغاز شد /دی 93 Sahab 0 1,338 ۱۳۹۳-۱۰-۲۴، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Sahab
  جزییات و تغییرات آزمون دکتری 94 Sahab 0 1,186 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۳:۳۴ عصر
  انتشار فهرست رشته محل‌های ارشد و دکتری آزاد/ آغاز ثبت‌نام داوطلبان از 9 آذر Sahab 0 1,378 ۱۳۹۳-۹-۶، ۰۲:۲۲ عصر
  آغاز ثبت‌نام آزمون ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 94 از هفته آینده Sahab 0 1,445 ۱۳۹۳-۹-۵، ۰۲:۴۳ عصر
  نتایج آزمون ارشد دانشگاه آزاد 93 در مرحله دوم فردا اعلام می شود Sahab 1 1,478 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۵ عصر
  نتايج مرحله تكميل ظرفيت مقطع كارشناسي ارشد تا ساعت 19:00 امروز اعلام مي شود Sahab 0 1,299 ۱۳۹۳-۶-۲۹، ۰۲:۲۲ عصر
  اسامي پذيرفته شدگان کنکور دکتری 93 یکشنبه اعلام می شود Sahab 0 1,210 ۱۳۹۳-۵-۲۳، ۰۴:۴۸ عصر
  تغییر 40 سرفصل درسی معماری و شهرسازی-93 Sahab 0 1,132 ۱۳۹۳-۴-۱، ۰۱:۳۹ عصر
  دانشگاه شهیدبهشتی شهریه پردیس‌های خودگردان را افزایش داد Sahab 1 1,526 ۱۳۹۳-۳-۲۵، ۰۶:۴۷ عصر
آخرین ارسال: godonly.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان