امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟
همه چیز بستگی به هدفتون داره ...چه ازاد چه سراسری الان قبول شدنش مثل سابق سخت نیست... الان با رتبه های ناپلئونی بچه های دبیرستانی میرن رشته هایی رو میخونن که زمان ما رتبه به اصطلاح خوب می تونست همچین رشته هایی رو بیاره ... روز به روز متاسفانه دانش آموزان، دانشجویان و حتی استادان تازه کار کم کار تر میشن در چنین شرایطی چه فرقی میکنه که شما دانش آموخته کدام موسسه باشید مگر اینکه مثل اکثریت مردم به خاطر پز دادن و کلاس برای از ما بی خبرتران باشه ... بزرگ فکر کنید،همه چیز به شرایط ، به هدفتون بستگی داره، شما ممکنه شرایط درس خوندن بدون دغدغه رو برا کنکور داشته باشید خوب سراسری قبول شید یکی هم واقعا شرایط زندگیش این اجازه رو نمیده که بیشتر وقت بزاره برا کنکور و آزاد میخونه، به خود من و شما بستگی داره که تا چه حد بخایم پیشرفت کنیم نه صرفا مدرک جمع کنیم .
آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، mahan ، m.marziye
(۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۳:۰۱ عصر)Raha.a نوشته است:
(۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۵۷ صبح)foroogh.r نوشته است: به عیچ عنوان اگر شرایط درس خوندن رو دارید آزاد رو انتخاب نکنید... تلاش کنید حتما نتیجه میگیرید من هر دورو تجربه کردم و تفاوت محسوس و ملموس اون رو واقعا حس کردم.باید قید دکترای سراسریو تدریس تو دانشگاههای خوب وخیلی چیزارو بزنید کلیم هزینه کنید...موفق باشین

نه مهندس اینطوری قضاوت نکنید من دوتا از دوستام که کارشناسی وارشد دانشگاه ازادبودن امسال دکتری سراسری قبول شدن همه چی بستگی به خود آدم داره

هیچ وقت مشت نمونه ی خروار نیست توی امر آموزش و پژوهش دوست عزیز... توی هر چیزی استثنا وجود داره... قطعا دوستان شما هم همینگونه بودند یا از مسیرهای دیگه که شما خبر ندارین وارد شدن... ازین نمونه ها زیاد دیدیم
حقیقیت امر همینیه که بتون گفتم همه جای ایران و توی همه ی ی دانشگاهها هم همینه... برای مصاحبه ی دکترا به شدت روی اینکه مدرکتون رو از کجا گرفتین حساسن... شما هر دانشگاه سراسرییی که در س بخونین یا اون داشنگاه یا پایین تر از اون رو قبول میشین چه برسه به اینکه آزاد باشید... البته در صورتیکه رزومه ی خاصی داشته باشین ممکنه قبولتون کنن این نمونه رو هم دیدیم..موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mahan

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,624 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,356 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,435 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,044 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,791 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان
  چند نمونه کارنامه قبولی طراحی شهری آزاد مشهد godonly. 0 1,042 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۸:۴۴ عصر
  جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 15 4,577 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۶:۲۵ عصر
  دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,085 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: neorin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان