امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟
بچه ها میخوام ببینم اصلا دانشگاه ازاد ارزش خودندن داره یا مدرکش با دولتی برای کار فرقی نداره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
جناب مهندس الان تنها چیزی که تو کشور ما مهمه اول مدرکه و تجربه کاری!دیگه دانشگاه و بقیه چیزا الکیه!!!!!!!!!الان تو اکثر خبرها میخونین که دانشجوهای دانشگاه آزاد فلان نقطه کشور مثلا فلان چیز رو ارائه دادن!البته نظر من اینه ! و اینکه حیف عمرت رو بخاطر هزینه دانشگاه آزاد پشت کنکور دولتی بگذرونی!!!!!!
در هر صورت موفق باشید!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط arvik
برای کار اگر قبول شدیم و فارغ التحصیل باید کجا برم؟ کار هست؟

پاسخ
به عیچ عنوان اگر شرایط درس خوندن رو دارید آزاد رو انتخاب نکنید... تلاش کنید حتما نتیجه میگیرید من هر دورو تجربه کردم و تفاوت محسوس و ملموس اون رو واقعا حس کردم.باید قید دکترای سراسریو تدریس تو دانشگاههای خوب وخیلی چیزارو بزنید کلیم هزینه کنید...موفق باشین

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط mina91 ، m.marziye ، godonly.
بستگی به شرایط خودتون داره مهندس.من الان 2 ساله که دارم تو یه مشاور خوب کار میکنم.و روزی که رزومه آوردم اصلا نپرسیدن کدوم دانشگاه درس خوندی! فقط نرم افزارهایی که بلد بودم براشون مهم بود.(این از جنبه مالی قضیه!)و اینکه ارشد رو هم آزاد می خونم. و به نظرم اگر دانشگاه خوبی رو انتخاب کنید فرق چندانی با سراسری نداره. الان خیلی از استادهای من با یکی از دوستانم که دانشگاه تهران میخونه یکی هستن. و دیگه بستگی به خود دانشجو داره! اما اگه هدفتون ادامه تحصیل تو دانشگاه سراسری و اینها هستش با دوستمون مهندس foroogh موافقم. بستگی داره که از زندگیت چی میخوای مهندس4
موفق باشید....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط foroogh.r
با سلام اصلا به نظر من مقایسه اینجوری درست نیست . هم در بین دانشگاههای آزاد و هم دولتی برخی از مراکز قوی و برخی ضعیفند حتی در بین رشته های تحصیلی اون دانشگاهها نیز تفاوت هست بستگی به هیئت علمی اون گروه داره بنده لیسانم را در یکی از دانشگاههای مهم کشور گرفتم و اون دانشگاه از نظر علمی خیلی در رشته تحصیلی بنده قوی بود همه اساتید تحصیل کرده انگلیس و فرانسه و ... بودند و چند جلد کتاب تالیف کرده بودند ولی ارشدم را در دانشگاه آزاد گرفتم و الان هم در دانشگاه تدریس می کنم و موقع ارائه درخواست کسی نپرسید کجا خوندی ؟فقط پرسیدند رشته ات چیه مهندسی است یا نه و چی بلدی . مهم مهارت و اطلاعات خود شخصه و رزومه خوبش مثلا مقاله داشته باشی و تالیف داشته باشی. اگر رشته ات انطباق داشته باشه با ضوابط ورود به دانشگاه و یا ضوابط استخدام ، محل تحصیل مشکلی ایجاد نمی کند (البته برخی از ادارات مثل شرکت نفت فقط فارغ التحصیلان دانشگاههای و ابسته به خود و یا دولتی و نخبگان را می گیرد که ارتباط کاری به رشته های شهرسازی ندارد) و اگر مهم تر از همه بند پ را داشته باشی که ....

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط arvik ، godonly.
از همتون ممنونم
به نظرم بخونم بهتره چون مشکل مالی هم ندارم فقط نمیدونم قبول میشم یا نه؟Sigh

پاسخ
به نظر من بخون

من گسایی رو دیدم دانشگاه تهران درس میخوندن اما gis رو بلد نبودن باز کنن!

خودت باید کار کنی و اطلاعات کسب کنی

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.
(۱۳۹۲-۱۱-۱، ۱۲:۵۷ صبح)foroogh.r نوشته است: به عیچ عنوان اگر شرایط درس خوندن رو دارید آزاد رو انتخاب نکنید... تلاش کنید حتما نتیجه میگیرید من هر دورو تجربه کردم و تفاوت محسوس و ملموس اون رو واقعا حس کردم.باید قید دکترای سراسریو تدریس تو دانشگاههای خوب وخیلی چیزارو بزنید کلیم هزینه کنید...موفق باشین

نه مهندس اینطوری قضاوت نکنید من دوتا از دوستام که کارشناسی وارشد دانشگاه ازادبودن امسال دکتری سراسری قبول شدن همه چی بستگی به خود آدم داره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط m.marziye ، mahan ، godonly.
من خودم کارشناسیم رو دانشگاه تهران بودم و تازمانی که به بازار کار وارد نشدم و تو یکی دوجا کار نکردم قلق کار تودستم نیومد و الان هم اصلا از اینکه ارشد آزاد رو دارم میخونم نه تنها نگران نیستم بلکه به نظرم اون 1 یا چند سالی رو که قراره پشت کنکور دولتی بگذرونم میرم و تجربه بیشتری کسب میکنم!!!!
البته هرکسی شرایط خودشو داره!!!!!!!!!!!!!67

پاسخ
 سپاس شده توسط godonly.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,620 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: godonly.
  پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,352 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  18 تا سوال زبان زدم که اصلا نمیدونم درسته یا نه اگه همش غلط باشه خیلی جابه جا میشه؟ alireza 1 1,004 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۸:۱۱ عصر
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,043 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,786 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
آخرین ارسال: شیلان
  چند نمونه کارنامه قبولی طراحی شهری آزاد مشهد godonly. 0 1,042 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۸:۴۴ عصر
  جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز! hamid_shahrsaz 15 4,577 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۶:۲۵ عصر
  دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,083 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
آخرین ارسال: neorin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان