ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره
سلام
این چند روز خیلی اذیت شدید و از همتون ممنونم
دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره این درسته؟

آخرین ارسال های من :
2
RE: دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره
سلام.
از سال 90 کلا کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی(چه برنامه ریزی چه طراحی) به صورت دو مرحله ای برگذار میشه و شما پس از کسب نمره لازم در ازمون چهارگزینه ای دعوت میشید برای ازمون تشریحی. البته فکر کنم یسال دانشگاه آزاد همزمان دومرحله رو باهم گرفت!
میشه گفت تاثیرگذار ترین بخش کنکور همین مرحله دومه به خاطر بالا بودن ضریبش...

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: foroogh.r
    3
    (1392-11-1، 03:50 عصر)neorin نوشته است:  سلام.
    از سال 90 کلا کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی(چه برنامه ریزی چه طراحی) به صورت دو مرحله ای برگذار میشه و شما پس از کسب نمره لازم در ازمون چهارگزینه ای دعوت میشید برای ازمون تشریحی. البته فکر کنم یسال دانشگاه آزاد همزمان دومرحله رو باهم گرفت!
    میتونم یاد بگیرم

4

سلام خیر امسال دو مرحله جدا بوده کی گفته باهم بوده !!! فقط مرحله دوم کمی دیرتر برگزار شد...

آخرین ارسال های من :
    5
    (1392-11-1، 05:15 عصر)foroogh.r نوشته است:  

سلام خیر امسال دو مرحله جدا بوده کی گفته باهم بوده !!! فقط مرحله دوم کمی دیرتر برگزار شد...

نگفتم امسال گفتم یه سال!
    امسالم با فاصله دوهفته بعد از اعلام نتایج ازمون گرفتن....!

سپاس شده توسط: foroogh.r
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 1,032 1393-4-8، 11:21 عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 801 1393-3-9، 09:01 عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 1,451 1393-3-9، 03:15 عصر
    آخرین ارسال: pishrurbanist
      اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 3,638 1392-12-5، 03:28 عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 894 1392-11-29، 12:39 صبح
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 1,013 1392-11-24، 09:38 عصر
      مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 1,355 1392-11-21، 12:15 صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 1,309 1392-11-16، 08:38 صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1,208 1392-11-16، 12:07 صبح
    آخرین ارسال: زمردیان
      مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 1,787 1392-11-15، 07:50 عصر
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش 9-16 Sahab Sahab مشاوره برای کنکور مرحله اول
      مشاوره برنامه ریزی  کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ 9-11 Sbht Sbht مشاوره برای کنکور مرحله اول
      GISاستان ایلام 9-9 ماراویا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 9-5 alireza milad93 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 9-5 mmmmm12345 milad93 برنامه ریزی شهری
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 9-5 alireza milad93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 9-5 alireza raha93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      کمک فوری 9-5 hellena raha93 gis
      معنی  settlement layout چی میشه؟ 9-5 shiva99 raha93 مقالات انگلیسی
      درخواست غیر رایگان  جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران 9-5 ehsan12 haniiiii جزوه های معماری
      مشاوره  ثبت نام دکتری 9-3 moni_utopia alireza پرسش و پاسخ
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
      درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل