امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره
سلام
این چند روز خیلی اذیت شدید و از همتون ممنونم
دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره این درسته؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام.
از سال 90 کلا کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی(چه برنامه ریزی چه طراحی) به صورت دو مرحله ای برگذار میشه و شما پس از کسب نمره لازم در ازمون چهارگزینه ای دعوت میشید برای ازمون تشریحی. البته فکر کنم یسال دانشگاه آزاد همزمان دومرحله رو باهم گرفت!
میشه گفت تاثیرگذار ترین بخش کنکور همین مرحله دومه به خاطر بالا بودن ضریبش...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r
    (۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۳:۵۰ عصر)neorin نوشته است: سلام.
    از سال 90 کلا کنکور کارشناسی ارشد شهرسازی(چه برنامه ریزی چه طراحی) به صورت دو مرحله ای برگذار میشه و شما پس از کسب نمره لازم در ازمون چهارگزینه ای دعوت میشید برای ازمون تشریحی. البته فکر کنم یسال دانشگاه آزاد همزمان دومرحله رو باهم گرفت!
    میتونم یاد بگیرم

پاسخ

سلام خیر امسال دو مرحله جدا بوده کی گفته باهم بوده !!! فقط مرحله دوم کمی دیرتر برگزار شد...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۵:۱۵ عصر)foroogh.r نوشته است:

سلام خیر امسال دو مرحله جدا بوده کی گفته باهم بوده !!! فقط مرحله دوم کمی دیرتر برگزار شد...

نگفتم امسال گفتم یه سال!
    امسالم با فاصله دوهفته بعد از اعلام نتایج ازمون گرفتن....!

پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,623 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: godonly.
      پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,355 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      من لیسانس معماری دارم میخوام طراحی شهری بخونم ولی گیج شدم راهنمایی کنید alireza 2 2,048 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۳:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: pishrurbanist
      اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,104 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      رتبه ام حدود 140 چقدر مرحله دوم بزنم تا تهران قبول بشم alireza 0 1,024 ۱۳۹۲-۱۱-۲۹، ۱۲:۳۹ صبح
      راجع بع پذیرش بدون کنکور هم اطلاعاتی دارین؟ alireza 0 1,107 ۱۳۹۲-۱۱-۲۸، ۰۱:۰۶ عصر
      مشاور:اگه من ارشد و دکتری رو بطور پشت سر هم بگیرم بازم بابت مهر طراحی و نظارت نمیدند alireza 0 1,162 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۰۹:۳۸ عصر
      مشاوره:به نظرتون مباحث اسکیسو(مثلا تو این سایت)دنبال کنم یا فعلا تو زمینه مرحله اول alireza 2 1,473 ۱۳۹۲-۱۱-۲۱، ۱۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,441 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
      انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,435 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
    آخرین ارسال: زمردیان

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان