امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر نرم افزاری می خواید فقط اسم ببرید سریعا براتون آپلود میکنم
سلام برای قدردانی از زحمات و کمی که بهم میکنی میخوام هر نرم افزاری می خواید را فقط اسم ببرید سریعا براتون آپلود میکنم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط serafina ، arvik
سلام!
نرم افزار گرافیکی خوبی که به درد طراحی فضای شهری بخوره رو اگه میشه معرفی کنید بهم خیلی لازم دارم!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام.
نرم افزار autodesk infrastructure design suite مخصوص این کاره.که میتونه شهر رو با دیتیل کامل طراحی کنید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۲-۱۱-۶، ۰۲:۰۳ عصر)serafina نوشته است: سلام!
    نرم افزار گرافیکی خوبی که به درد طراحی فضای شهری بخوره رو اگه میشه معرفی کنید بهم خیلی لازم دارم!

اگر نام نرم افزار را بیابید براتون آپلود میکنم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری mtr6510 0 1,132 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      درخواست رایگان نرم افزار مشابه تدکار یا تکسا فرشته رجبی 0 641 ۱۳۹۵-۴-۳۱، ۰۹:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: فرشته رجبی
      دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند sibel 9 6,903 ۱۳۹۵-۲-۳۰، ۱۱:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      توضیحاتی درباره ۳ نرم افزار جدید طراحی شهری تلگرام1 0 820 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۷:۱۷ عصر
    آخرین ارسال: تلگرام1
      نرم افزارSketch up pro7 faezeh1372 4 2,537 ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۳:۳۳ عصر
      WebsiteToPDF نرم افزار بافرمت apk faezeh1372 0 1,231 ۱۳۹۳-۱۲-۲۰، ۰۵:۲۲ عصر
    آخرین ارسال: faezeh1372
      مشکل بزرگ در اتوکد 2015 می شه کمک کنید s1s2s3 4 5,277 ۱۳۹۳-۱۲-۸، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      دانلود نرم افزار Expert Choice 2000+ به همراه سریال نرم‌افزار alireza 1 6,065 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۷:۵۸ عصر
    Smile دانلود نرم افزار محاسبات مخلوط بتن Concrete Mix Designer kamran-m 0 1,857 ۱۳۹۳-۲-۲۰، ۰۹:۲۱ عصر
    آخرین ارسال: kamran-m
      فایل pfd را باز کنید...از دست acrobar reader راحت شوید و این نرم افزار را دانلود کنید alireza 0 1,608 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۱۰:۳۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان