امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست همفکری برای ارائه پیشنهادات فصل 5 پایان نامه
سلام خدمت مهندسین عزیز شهرساز

در جمع بندی فصل 5 به مشکلی بر خورده ام که امیدوارم با کمک شما عزیزان بتوانم بر ان فائق ایم.

موضوع پایان نامه من بررسی تغییر کاربری مسکونی به تجاری و مورد مطالعه یکی از شهرکهای منطقه 19 تهران هست که یکی از خیابونهای اون بصورت خودرو و خودجوش از 10 سال پیش تا اکنون تبدیل به بازار پارچه شده است این بازار طی انجام فرایند پرسشنامه

آزمون فرضیه اول :تعادل منطقی و فضایی( رابطه معنادار) بین تراکم جمعیت و سطح کاربرهای شهر وجود دارد.
فرضیه دوم:
بین کاربری های وضع موجود در منطقه با کاربری های منظور شده در نقشه طرح تفصیلی تفاوت معناداري وجود دارد
مشکلات این شهرک ترافیک، پارکینگ، اختلاف طبقاتی ،ایجاد الودگی صوتی و بصری.. نازیبایی محیط..کمبود حمل و نقل مناسب
برای این مشکلات و فرضیه ها پیشنهاد مناسب چیست؟
قبلا از لطف دوستان کمال تشکر را دارم
آخرین ارسال های من :

برهوتشان را آباد می کنیم...باشد تا شهر درونمان آرام گیرد!!
پاسخ
سلام

یعنی بین این 60000 هزار عضو یک نفر نبود به من کمک فکری بدهد.

انصافا انتظار بیشتری از دوستان داشتم

102102102

SighSighSighSighSighSighSigh

63636363636363636363

پاسخ
درود برشما...
البته موضوع شما برنامه ریزی هست اما در ازمون فرضیه تون اگر ارتباط بین پارامترها هست بهتر هست شما برای مشکلات پیشنهادات داشته باشی
در زمینه مشکلاتی ک شما گفتین کتابهای زیادی هست ک به ارائه راهکار پرداخته میتونید استفاده کنید بخصوص راهکارهای طراحی در این زمینه ها ک خیلی زیاد هست
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با تشکر از شما مهندس الهام

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست همکاری جهت سرمایه گذاری و مشارکت در ساخت آپارتمان مسکونی در شهرستان بابلسر atelieahjam 0 2,169 ۱۳۹۴-۸-۲۲، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  نقد پایان نامه و مقاله دارید من خیلی نیاز دارم alireza 0 1,542 ۱۳۹۴-۳-۲۷، ۱۰:۵۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  درخواست کادر واسه نقشه FaTyJo0oN 4 5,314 ۱۳۹۳-۱۲-۲۳، ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohammad 95
  یک بنای شاخص معماری با پلان و مقاطع و نما برای ماکت سازی تقریبا ساده که ماکتی که قرار alireza 2 5,515 ۱۳۹۳-۱۲-۱۸، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI
  درس سمینار برای رشته معماری شاخه بافت های فرسوده alireza 1 4,025 ۱۳۹۳-۱۲-۱۷، ۱۰:۲۶ صبح
آخرین ارسال: mahdisi60
  پایان نامه farzanee 2 1,202 ۱۳۹۳-۱۱-۲۰، ۰۳:۴۴ عصر
آخرین ارسال: farzanee
  میخواستم ببینم من نرم افزار ARC map را از کجا میتونم پیدا کنم برای نصب روی ویندوز 8 ؟ atelieahjam 1 1,630 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۱۱:۳۹ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  پایان نامه farzanee 0 925 ۱۳۹۳-۱۱-۸، ۰۱:۱۷ صبح
آخرین ارسال: farzanee
  کسی یه طرح سنگ فرش برای ورودی جلو حرم امام زاده داره؟ alireza 1 2,558 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۷:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  درخواست .. لطفا کمک کنید godonly. 1 1,333 ۱۳۹۳-۱۱-۲، ۰۶:۴۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان