امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی رشته مهندسی شهرسازی در دانشگاه پیام نور
دانشگاه پیام نور اولین ورودی رشته مهندسی شهرسازی رو سال 1390 پذیرش کرد،به تمامی مراکز استان ها بجز یکی 2 تا مرکز رشته شهرسازی رو اختصاص داد(مجموعا حدود 30 تا از دانشگاهای پیام نور تو سطح کشور)،همونطور که میدونید پیام نور بوسیله یه سیستم خاص خودش مدیریت میشه،به این نحو که واسه تمام کشور تو هر رشته مثلا مهندسی شهرسازی لیست منابع و چارت ارائه دروس رو آماده میکنن و دانشجویان تو سراسر کشور موظف به خوندن اون منابع مشخص شده تو طول ترم هستن،آخرای هر ترم استاد یه امتحان میانترم میگیره که مجموعا 6 نمره از نمره کل دانشجو تو هر درس رو شامل میشه،بعد دانشگاه با همون سیستم سراسری از کل دانشجویان هر رشته تو کشور یه امتحان سراسری از 14 نمره میگیره که معمولا امتحاناتش هم تستیه و توسط کامپیوتر تصحیح میشه و اینطوری مجموع نمره هر درس واسه هر دانشجو مشخص میشه،در مورد لیست منابع هم که از اینجا قابل دریافته میبینید که منابع مشخص شده اکثرا منابع سطح بالای علمی هستن که معمولا واسه امتحانات ارشد استفاده میشن،من خودم از ورودی های سال 90 این رشته تو دانشگاه پیام نورم،اوایل دید زیاد مثبتی به این رشته تو دانشگاه پیام نور نداشتم ولی با گذشت این 2 سال کاملا نظر متفاوتی پیدا کردم،و به دوستانی که مرددن توصیه میکنم اگه به رشته مهندسی شهرسازی علاقه دارید پیام نور هیچی از دانشگاههای دیگه کم نداره،اگه سوالی بود تو همین تاپیک جوابگو هستم.بدرود

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، Avril256
ممنون الان چند تا دانشگاه رشته شهرسازی دارند؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان