امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جواب تکمیل ظرهیت دانشگاه آزاد، امروز!
به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، زمان اعلام نتایج نهایی مرحله دوم تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد سال 92 ساعت 14 به بعد امروز است.

بر اساس این گزارش، ثبت‌نام برای تکمیل ظرفیت از هشتم دی‌ماه آغاز شده بود و داوطلبان متناسب با مجموعه امتحانی خود نسبت به انتخاب 10 رشته/ محل اقدام کرده بودند.

شایان ذکر است، پذیرفته‌شدگان می‌توانند در نیمسال دوم در رشته‌محل‌های پذیرفته شده ادامه تحصیل دهند.

http://farsnews.com/newstext.php?nn=13921106000099

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، foroogh.r
دوستان جواب ها اومد برید نگاه کنید

من قزوین قبول شدم!

173 نفر گرفته!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۲-۱۱-۶، ۱۱:۲۴ صبح)hamid_shahrsaz نوشته است: دوستان جواب ها اومد برید نگاه کنید

من قزوین قبول شدم!

173 نفر گرفته!!!

تبریک شیرینی قبولی؟؟
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط hamid_shahrsaz
منم طراحی شهری قزوین قبول شدم با رتبه 37
خداروشکر خیال من راحت شد
ایشال.. بقیه بچه هام که شرکت کردن قبول شده باشن

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    نگران نباشید دوستان دوست من تمام درساشو 0 زده بود ویکیشو 1 درصد ولی قبول شد... ایشالا همه قبولید

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    منم قزوین با رتبه 20!
    فکر نکنم 170 نفر گرفته باشه. این عدد تعداد کسایی که انتخاب اولشون قزوینو زده بودن....

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۲-۱۱-۶، ۱۱:۲۸ صبح)AliReza نوشته است:
      (۱۳۹۲-۱۱-۶، ۱۱:۲۴ صبح)hamid_shahrsaz نوشته است: دوستان جواب ها اومد برید نگاه کنید

من قزوین قبول شدم!

173 نفر گرفته!!!

تبریک شیرینی قبولی؟؟
      ممنون از شما

شیرینی هم در خدمت هستیم :دی

(۱۳۹۲-۱۱-۶، ۱۲:۵۰ عصر)neorin نوشته است: منم قزوین با رتبه 20!
      فکر نکنم 170 نفر گرفته باشه. این عدد تعداد کسایی که انتخاب اولشون قزوینو زده بودن....
      من رتبم 70 شده

پاسخ
      سلام منم قزوين قبول شدم رتبه ام 70 نوشته

كي ميگه 170نفرگرفتهW58 83 نفرگرفته

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۲-۱۱-۶، ۰۴:۵۸ عصر)nina rozila نوشته است: سلام منم قزوين قبول شدم رتبه ام 70 نوشته

كي ميگه 170نفرگرفتهW58 83 نفرگرفته
        رتبه آخرین فرد قبول رو زده 172 برای من!

پاسخ
        خدا رو شکر!!!!!63636363
        منم ارشد معماری قبول شدم!فقط دودل شده ام نمیدونم برم یا .............؟؟؟؟؟؟4
        به همه اتون تبریک میگم!!!!!414141

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          پذیرش دانشجو پرديس بين المللي كيش دانشگاه تهران godonly. 0 1,597 ۱۳۹۳-۴-۸، ۱۱:۲۱ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          پیام فوری.کنکور آزاد معماری که فرداست و دو مرحله هست چطوره؟بلافاصله بعد آزمون تستی بر alireza 0 1,327 ۱۳۹۳-۳-۹، ۰۹:۰۱ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          اصلا دانشگاه آزاد ارزش خوندن داره؟ زمردیان 11 4,085 ۱۳۹۲-۱۲-۵، ۰۳:۲۸ عصر
        آخرین ارسال: foroogh.r
          من امروز یادم رفت پایین برگه پاسخ نامه مو پر کنم. تصحیحش نمیکنن برگمو؟؟ چی کار کنم alireza 17 3,534 ۱۳۹۲-۱۱-۲۴، ۱۱:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: haleh67
          تمدید یا عدم تمدید ثبت نام کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 93 alireza 2 1,439 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۸:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
          انتخاب مرکز واحد امارات متحده عربی برای گرایش برنامه ریزی شهری آزاد alireza 1 1,434 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۲:۰۷ صبح
        آخرین ارسال: زمردیان
          مشاوره: انتخاب اولم در ارشد آزاد قبول شوم میتونم دومی را برم یا نه؟ alireza 3 2,042 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۷:۵۰ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          تعویق کنکور دانشگاه سراسری 93 ارشد همه رشته ها بدلیل برف سنگین در شمال کشور alireza 8 4,745 ۱۳۹۲-۱۱-۱۵، ۰۵:۱۷ عصر
        آخرین ارسال: شیلان
          چند نمونه کارنامه قبولی طراحی شهری آزاد مشهد godonly. 0 1,042 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۸:۴۴ عصر
        آخرین ارسال: godonly.
          دانشگاه آزاد مرحله دوم هم داره؟ میگن فقط طراحی شهری داره زمردیان 4 2,082 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۶:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: neorin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان