ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
متوسط هزینه زندگی دانشجویی
هزینه زندگی دانشجویی بستگی به عوامل مختلف دارد. زندگی در کدام شهر خوابگاه یا اپارتمان اجاره ای و غیره به نظر من از 300 دلار به بالا

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza
2
RE: متوسط هزینه زندگی دانشجویی
سلام اونجا میشه کار کرد؟ و برای کسی که دانشجو هست کار هست؟
ممنون

آخرین ارسال های من :
3
(1392-11-8، 01:02 صبح)زمردیان نوشته است: سلام اونجا میشه کار کرد؟ و برای کسی که دانشجو هست کار هست؟
ممنون

متاسفانه با ویزای دانشجوی خیر.

4
تشکر برای من هم سوال بود که تقریبا با چقدر هزینه میشه اونجا درس خوند و زندگی کرد

آخرین ارسال های من :
    5
    ممنون عالی است
    آخرین ارسال های من :

6
      سلام این سوال من هم بوده به نظر شما پانسیون خوبه یا خوابگاه دانشجویی میترسم برم اونجا بهم کار ندن
      آخرین ارسال های من :

تو را مرور می کنم به تکرار؛

تا خاموشی ام، نشان از فراموشی ام نباشد ...

7
        سلام وقت بخیر
        میشه بمن هم در مورد پانسیون توضیحی بدید؟
        آخرین ارسال های من :

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
          آمار انجمن
          آخرين ارسال ها
          موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
            دانلود کتاب مرگ و زندگی شهرهای امریکایی جیکوبز 1 ساعت پیش s1s2s3 fariba1992 اخبار و اطلاعیه های ایران شهرساز
            اصول طراحی شهرک های صنعتی 1-25 پریسیما mahinkarimi طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
            دانلود پاورپوینت کلیسای روی آب اثر تادائو آندو 1-18 atelieahjam saeed.qasemian پروژه های شهرسازی و معماری پاورپوینت
            جدیدترین منابع ارشد برنامه ریزی شهری 1398 1-15 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
            نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه نهم و دهم هنرستان بهیاری 1-5 nanay_nini ساحره فروشگاه پابلیک فایل
            پیشنهاد جدید 12-23 پریوش Honar23jaleb معرفی و بررسی جزئی شهرهای ایران
            درخواست حل چند سوال امار 12-23 soheilarch Honar23jaleb آموزش و رفع اشکال دروس کاردانی تا کارش...
            دانلود دفترچه سوالات دکتری سراسری و آزاد شهرسازی 1398 12-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
            دانلود کتاب آشنایی با مبانی برنامه ریزی کالبدی معماری 10-27 atelieahjam alireza کتاب
            کسی طرح جامع دماوند رو داره؟؟؟؟ 10-18 sharare alireza درخواست سوال
            راهنمایی 10-12 mojtaba.db othersnn میز گرد
            برای قبول شدن در اسکیس کارشناسی ارشد طراحی شهری چه باید کرد؟ 10-12 othersnn othersnn آموزش اسکیس طراحی شهری
            تفکر فنگ شویی در معماری 10-12 el.es.art othersnn درخواست و دانلود مقالات از سایت scienc...
            دانلود پاورپوینت معرفی اندیشه های ژان نوول و آثار او 10-11 atelieahjam alireza اندیشمندان شهرساز
            مقاله (بررسى طرح مسكن مهر) 10-5 ماراویا alireza مسکن
          با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
          جستجو
          جستجوی گوگل