امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تقلید و دزدی تا کی؟
سلام
با اجازه مدیر و بدلیل اینکه تعصب خاصی به سایت دارم
خودتان قضاوت کنید :
(ویرایش توسط ادمین بدلیل نوع نوشتار)
عکس گرفتم تا یک وقت ویرایش نکنند.(حتی متن هم تغییر نکرده است)
لینک سایت:
http://anjoman.urbanity.ir/Thread-%D9%85...&gsc.tab=0
لینک ایران شهرساز در سالهای گذشته و 570 پاسخ
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=9374

[تصویر:  iranshahrsaz.com_taghlid.png]
[تصویر:  iranshahrsaz.com_taghlid1.png]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
لطفا از ایجاد تاپیک هایی که تاثیری در روند سایت ندارد خودداری کنید.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
بابا بذارید کنار این بچه بازی ها رو بگذارید جوونامون بیان تو همچین محیط هایی و تو محیط های آموزشی فعالیت کنند.هدف هر دو سایت به نظر من همینه من جا داره از هر دو سایت بخاطر تمام زحماتی که در این زمینه میکشند تشکر کنم.واقعا یک محیط آموزشی جالبی راه انداختنند تا فضای مناسبی براب دیده شدن عزیزان ما فراهم بشود.بیان تو هچین محیط هایی فعالیت کنند فایل به اشتراک میگذارنند.در مباحث مرتبط با رشته ی خودشون شرکت می کنند.قلبا از مدیران هر دو سایت بخاطر تمام تلاش هایی که در این زمینه انجام میدهند سپاس گذارم و از خداوند برایشان بهترین ها را آرزو میکنم.

موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Saeedm

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,863 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 640 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,693 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,191 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر
  تخفیف 40 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز تا 7 روز alireza 0 881 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۱:۵۶ عصر
  لینک های حجیم را اینجا بزارید تا مستقیم شوند و دانلود راحتتری داشته باشید alireza 0 731 ۱۳۹۳-۵-۱، ۰۳:۱۲ عصر
  دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* alireza 46 16,481 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  تا 15 آذر ماه 1392==>>امتیازات ویژه برای اعضا از 500 تا 30000 امتیاز در هر ارسال alireza 1 1,023 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۷:۱۱ عصر
  تخفیف 30 و 50 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز به مناسبت روز دانشجو از 11 تا 21 آذر 1392 alireza 0 860 ۱۳۹۲-۹-۱۰، ۰۶:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان