امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هفته آخر تست کار کنیم یا مرور

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 44,070 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
آخرین ارسال: nassi
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 871 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: khansa
  فروش ویژه گرایش برنامه ریزی شهری>>کامل ترین بانک سوال با بیش از 6000 تست alireza 88 44,584 ۱۳۹۵-۳-۲۵، ۱۰:۵۶ عصر
  جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز alireza 3 1,717 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: زندی
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 894 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر
  پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار alireza 8 3,704 ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۲:۲۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  نمیدونم سابقه اخراج کارشناسی روی ارشد یک رشته دیگه هم تاثیر داره یا نه؟ alireza 0 923 ۱۳۹۴-۲-۳۱، ۰۹:۴۸ صبح
  سوال يكي مونده به آخر آمارو جواب دادم ولي براي من تو باسخنامه سفيده!! من احساس ميكنم alireza 0 1,035 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۲۰ عصر
  با رتبه 470 مرحله دوم رو چقدر باید بزنم تا بتونم شبانه و یا روزانه شهرستان قبول بشم؟ اصلا آیا امیدی هست؟ karimireza 1 993 ۱۳۹۴-۲-۲۳، ۰۸:۰۳ عصر
آخرین ارسال: Brightness

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان